sahika-parktepe-evleri-ankara-beytepe

Park Tepe Evleri Ankara, Şahika Yapı'dan satışta!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 17.12.2014
Ankara Beytepe'deki Park Tepe Projesi Şahika Grup imzası taşıyor. Projede fiyatlar ortalama 650 bin liradan başlıyor.
Ankara'da Çankaya ilçesi Beytepe Mahallesi sınırlarında inşa edilen Park Tepe Evleri, Şahika Grup imzası taşıyor. Geniş daire seçenekleriyle ön plana çıkan proje 20 katlı iki bloktan meydana geliyor.

beytepe-parktepe-konutlari

Sadece A blok bünyesinde satışların devam ettiği projede teslimler Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilecek. Şirket bünyesinde sunulan ödeme seçeneklerinin yanı sıra banka kredisi kullanımına da uygun olan Parktepe'de toplam ev sayısı 89 olarak belirlendi.

park-tepe-konutlari-sahika

Park Tepe Ankara'da fiyatlar nasıl?

Projede 2+1 daireler 650 bin lira seviyelerinden başlarken 4+1 daireler 905 bin lira ile 958 bin lira arasında, 5+1 daireler ise 1 milyon ile 1 milyon 600 bin lira arasında değişiyor. Projede konutlar 165 metrekare ile 316 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Sosyal olanaklar neler?

Park Tepe Ankara projesi içinde yüzme havuzu, fitness center, sauna, fin hamamı, buhar odası, otopark, oyun parkı, açık havada spor alanları gibi birçok seçenek bulunuyor. Genii otopark alanlarının da bulunduğu projede kameralı güvenlik, yürüyüş yolu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve 3 katlı otopark alanı bulunuyor. 10 bin 285 metrekare alana kurulan projenin 8 bin metrekaresi yeşil alana ayrıldı.

Parktepe Ankara İletişim

Webhttp://parktepe.com.tr/

Telefon: 0312 474 00 11

emlaktasondakika.com

Park Tepe Evleri Ankara Park Tepe Fiyat Ankara Proje