Park Mavera 2 / Makro İnşaat - Akyapı

Makro İnşaat - Akyapı firmasının Park Mavera 2 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Park Mavera blokları

Park Mavera'nın son 35 dairesi yarın satışa sunulacak!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 02.01.2015
Başakşehir Yeni Merkez'deki Park Mavera'da kredisi onaylanmamış 35 daire yarın saat 10.00'da aynı anda satışa sunulacak.
Lansmanı yapılmadan ön satışta yoğun bir talep ile karşılaşan Park Mavera'nın son 35 dairesi yarın tekrar satışa açılacak. 2+1, 3+1 ve 4+1'lerin yer aldığı projede, teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığında inşa edilen Park Mavera, Emlak Konut GYO'nun 53 bin 86 metrekarelik arsası üzerine kuruluyor. Sitede, 672 dairenin yer alırken, 338 ticari ünite hizmet verecek. 

Dev şehir parkına komşu

Park Mavera'nın 229 bin 241 metrekare inşaat alanı bulunuyor. Yapımı devam eden 3. havalimanına ve Atatürk Havalimanı'na 14 kilometre uzaklıkta konumlandırılan proje, 372 bin metrekarelik dev bir botanik parka da komşu olacak.

Kira gibi aidat yok!

Site Devir Sistemi'nin oluşturulduğu projede, daire sakinlerine minimum aidat çıkarılacak. Böylelikle kira öder gibi aidat ödenmeyecek.

park mavera foto galerisi

Site içerisinde; Fin hamamından Türk hamamına, fitness salonlarından kapalı yüzme havuzuna, saunadan buhar odalarına kadar pek çok sosyal birim sıralanıyor.

Park Mavera İleitişim Bilgileri;

Web: http://parkmavera.com/
Telefon: 444 61 71

Park Mavera makro akyapı Başakşehir Yeni Merkez başakşehir konut projesi satılık daire başakşehir