Park Mavera 2 / Makro İnşaat - Akyapı

Makro İnşaat - Akyapı firmasının Park Mavera 2 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Park Mavera 2. Etap havadan görüntüsü

Park Mavera 2. Etap'ta 10 bin TL peşinatla

Konut Projeleri Sinem Öztürk 05.03.2016
Bir süredir ön talep toplayan Park Mavera 2. Etap projesinde satışlar bugün başladı.
Türkiye'nin ilk planlı şehir meydanında inşa edilen Park Mavera'nın ikinci etabı için beklenen gün geldi. Bir süredir www.buradaevimolsun.com sitesi üzerinden ön talep toplayan projede, satışlar bugün başladı. 

Makro İnşaat ve Akyapı'nın Emlak Konut güvencesiyle inşa ettiği Park Mavera 2. Etap projesi Başakşehir'de 43 dönümlük arsa üzerine kuruluyor. 7 blokta 556 konuttan meydana gelen projede ticari üniteler de yer alıyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. 

Park Mavera 2. Etap'ta ödeme koşulları açıklandı. 11 farklı banka ile anlaşması bulunan projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 4 oranında iskonto uygulanıyor. Peşinat ertemeli ödeme koşuluna göre ise; satın almış olduğunuz konut için sadece 10 bin TL ön peşinat bedeli ödeniyor. Yüzde 30'luk konut bedelinin ödemesi 15 Mart 2017 ve 15 Mart 2018 tarihlerinde iki ara ödeme şeklinde yapılıyor. Kalan yüzde 75'lik konut bedeli için banka kredisi kullanılabiliyor. 

2017 yılında tamamlanması planlanan 3. Köprü Bağlantı Yolu üzerinde yer alan Park Mavera, 8 ihtisas hastaneli Türkiye'nin en büyük sağlık kompleksine 1 kilometre mesafede inşa ediliyor. Projede kapsamında inşa edilen çift sosyal tesiste kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odaları standart ve ücretsiz olarak sunuluyor.

Park Mavera 2. Etap Makro İnşaat Akyapı