Park Avenue

Park Avenue'nun sosyal alanları ayrıcalık sunuyor!

Konut Projeleri 31.03.2015 19:08

YDA Grup güvencesiyle Ankara’nın en hızlı gelişen bölgesi Anadolu Bulvarı’nda inşa edilen Park Avenue Ankara ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor.

Ankara Yenimahalle'de Anadolu Bulvarı üzerinde hayata geçirilen 1.855 konutluk proje her ihtiyaca yönelik detayları ile beğeni topluyor. Konumu itibariyle Eskişehir Yolu, Konya Yolu, İstanbul Yolu, Kuzey Çevre Yolu gibi ana arterlere bağlantısı bulunan proje sizi trafiğe takılmadan istediğiniz yere ulaştırıyor.

Arsa alanı 133 bin metrekare olan ve 3+1 ile 4+1 daire tipinden oluşan YDA'nın Ankara projesi Park Avenue, ANKA Park'a, Atatürk Orman Çiftliği'ne yakınlığıyla dikkatleri üzerine topluyor.

Lokasyonu prim getirecek!

YDA'nın en işlek bir lokasyonda hayata geçirdiği Park Avenue, hastane ve Macunköy metrosuna 5 dakika, Onkoloji Hastanesi'ne sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunan proje, 3 üniversite yerleşkesine de 10 dakika kolay ulaşım sunuyor.   

Karma kullanıma uygun sosyal donatı alanlarıyla da her ihtiyaca cevap veriyor.

Yeşile önem veren ve 133 bin metrekarelik alanı toplam arsa üzerinde toplam peyzaj ve yeşil alan düzenlemesi için 108 bin metrekare ayıran YDA Grup, Park Avenue ile ferah bir hayata kapı açıyor. 

Projede teslimlerin ise Temmuz 2016'da yapılması planlanıyor.