Park 34 / Hak Yapı - Demir Yapı Organizasyon - İsmail Demirtaş Beton Adi Ortaklık

Hak Yapı - Demir Yapı Organizasyon - İsmail Demirtaş Beton Adi Ortaklık firmasının Park 34 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
kartal park 34 projesi görsel

Park 34 projesinde sıfır (0) faizle hemen teslim daire avantajı!

Konut Projeleri Esra Karaşin 06.11.2017
Hak Yapı tarafından, Kartal’da inşa edilen Park 34 projesinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanırken 60 ay 0 sıfır faiz imkanı sunuluyor.
Kartal Park 34, İstanbul Anadolu Yakası'nın hızla gelişen ilçesi Kartal'da; Demir Yapı Organizasyon, Hak Yapı ve İsmail Demirtaş Beton ortaklığında hayata geçiriliyor. Ev almak isteyenlere ‘hemen teslim' olarak satışı devam eden projede konutlar için 60 ay sıfır (0) faiz imkanı sunuluyor. Konut tiplerinin 2+1 olarak tasarlanan dairelerin fiyatları 485 bin lira ile 1 milyon 100 bin lira arasında değişirken, 3+1 dairelerin fiyatı 780 bin lira ile 1 milyon 635 bin lira arasında değişiyor.

Anadolu Yakası'nın son zamanlarda gelişen semti Kartal'da yükselen Park 34 projesinde daireler deniz manzarasına sahip olmasının yanı sıra açılır-kapanır yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanı gibi sosyal donatılar da proje kapsamında bulunuyor.

 

kartal park 34 teslim kartal park 34 teslim tarihi kartal park 34 projesi nerede kartal park 34 fiyat kartal park 34 projesi ödeme seçenekleri hak yapı