panaroma suites by klk projesi

Panaroma Suites by KLK Sarıyer satışta!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 10.03.2016
KLK Yapı, İstanbul Sarıyer'deki Panaroma Suites by KLK projesini satışa açtı.
İstanbul'un en değerli bölgelerinden Sarıyer'de yükselen ‘PanaromaSuitesby KLK' satışa çıktı. 2017'de teslim edilecek olan proje; özellikleri ve lokasyonu nedeniyle yatırımcıların dikkatini çekiyor. 3. Köprü ve tünel projelerinin bölgenin değerini gittikçe artacağını söyleyen KLK YAPI Başkan Vekili Atakan Kulak, “Önümüzdeki dönemde bölgede bu fiyatlara ev bulmak imkansız hale gelecek” dedi.

KLK YAPI'nın 73 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle İstanbul'un en değerleri ilçelerinden Sarıyer'de inşa ettiği ‘PanaromaSuitesby KLK' projesinde satışa çıktı. 2017 yılının ağustos ayında teslim edilmesi planlanan ve metrekare fiyatları 8 bin TL'yi bulan ‘PanaromaSuitesby KLK', özelliklerinin yanı sıra bulunduğu lokasyon nedeniyle yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

174 konut, 4 ticari alandan oluşan ‘PanaromaSuitesby KLK; sosyal tesis, açık-kapalı havuz ve spor alanlarıyla ön plana çıkıyor.

‘PanaromaSuitesby KLK' projesininFatih Sultan Mehmet Köprüsü ilemayıs ayında açılması beklenen 3'üncü köprü arasında yer alacak olması veiş merkezlerinin yoğun olarak bulunduğu Maslak'a yakınlığı nedeniyle yatırım yapacakların ilgi odağı haline geldi. Projenin yakın gelecekte ciddi kar sağlayacağını söyleyen KLK YAPI Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atakan Kulak, bölgedeki konut projelerinin yüksek değer artışı potansiyeli taşıdığına dikkat çekti. 

Fiyatlar katlanarak artacak

3'üncü köprünün yanı sıra yapılacak tünel projesinin de bölgeye önemli değer artışı sağlayacağına dikkat çeken Atakan Kulak, yakın zamanda bu rakamlara ev bulmanın imkansız hale geleceğini ifade etti. 
Kulak “Hayata geçecek ulaştırma projeleriyle birlikte Dolmabahçe-Levazım, Levazım-Baltalimanı, Baltalimanı-Ayazağa, Ayazağa-Çayırbaşı ve Sarıyer-Zekeriyaköy arasında gerçekleştirilecek tüneller de İstanbul Avrupa yakasındaki trafik akışını büyük ölçüde rahatlatacak.

Özellikle Sarıyer'deki gayrimenkul projelerinin İstanbul genelinde en yüksek değer artışının yaşanacağı bölgelerin başında geleceği değerleme uzmanları tarafından dile getiriliyor. 

Sarıyer'in kuzey kısmı son 10 yılda arsa değerlerini defalarca katladı. Devam eden projelerin tamamlanmasıyla birlikte konut fiyatları önümüzdeki yıllarda daha da artacak. Dolayısıyla bu bölgeye yatırım yapanlar her zaman kazanacak” diye konuştu.

 

panaroma suites by klk sarıyer klk yapı sarıyer KLK YAPI Başkan Vekili Atakan Kulak