Palmiye Park Fiora

Palmiye Park Fiora'da vade farksız kampanya!

Konut Projeleri 30.09.2016 10:00

Ulukent'te 'Az Katlı, Çok Tatlı' sloganıyla yükselen Palmiye Park Fiora, 1+1'den 4+1'e farklı seçenekler sunuyor.

Fiyatlar, 283 bin liradan başlıyor. 15 Ekim'e kadar vade farksız kampanya var.

"Çocuklarınız ekranları ile değil, akranları ile büyüsün" diyerek yola çıkan Palmiye Park, İzmir'in en çocuk ve çocuklu aile dostu sitesini yapacak. Ulukent'te inşa edilecek Palmiye Park Fiora 'Az Katlı, Çok Tatlı' tasarımıyla dikkat çekiyor. 

25 Eylül'de tanıtımı yapılan, Ulukent'te inşa edilen Palmiye Park Fiora, apartman hayatından sıkılanlar ve çocuklu ailelerin hoşuna gidecek birçok özellik taşıyor. Bunların arasında en çok öne çıkanlar, çocukların vakit geçirebileceği sosyal tesisler ve odalarında oyun oynamaları için daha çok alan ayrılmış olması. Yaklaşık 40 bin metrekare arazi üzerinde konumlanan Fiora'da sadece 192 konut bulunuyor. 

Palmiye Park Fiora

'Müstakil'e yakın bir hayat! 

30 bin metrekare yeşil alana sahip Fiora'da kesintisiz bisiklet parkuru ve tırmanma duvarı da var. Fiora, en fazla 1 komşunuzun bulunduğu 2 katlı bloklarda, bahçeli veya teraslı 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle apartman hayatından sıkılanlar için müstakil hayata yakın bir yaşam, stili sunuyor. 

Çocuklara özgürlük

Projeyi geliştiren Palmiye Park ortaklarından CDS Yapı Genel Müdürü Serdar Dağıstan, "Çocuklar ve aileleri için daha özgür olabilecekleri, daha sağlıklı yaşayacakları, ebeveynlerin özlemini çektiği çocukluk günlerini çocuklarının da doyasıya yaşayacakları mekânlar tasarladık" diyor. 

Projenin ardında, Veryeri ve Dağıstan ailelerinin ortaklığı CDS Yapı ve Ege Yapı Ortak Girişimi'nin imzası var. 2010'dan bu yana 1000'e yakın aileyi ev sahibi yapan Veryeri ve Dağıstan ortaklığı, Palmiye Park Gaziemir, Zirvekent, Teras, Renova, Sole, Mare ve Goya'dan sonra yeni projeleri arasına Fiora'yı ekledi. 

Fiora'da 283 bin liradan başlayan fiyatlar, tanıtıma özel 60 ay vade farksız ödeme planları ile 15 Ekim'e kadar sunuluyor.