Palmaris Botanica / Siyal İnşaat - MD Group

Siyal İnşaat - MD Group firmasının Palmaris Botanica projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Konya Selçukluda konut projesi

Palmaris Botanica çok yakında satışta!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 12.01.2016
Konya Selçuklu'da sıradışı bir proje yükseliyor. Palmaris Botanica adı verilen proje, Şubat'ta satışa çıkacak.
Siyal İnşaat ve MD Group imzası taşıyan Palmaris Botanica, Konya Selçuklu'da Yazır Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. 19 bin 500 metrekarelik arsa üzerine kurulan proje, farklı mimarisiyle dikkat çekiyor. Palmaris Botanica projesi birbirine bağlı 7 blokta 145 daireden meydana geliyor. Bunlardan 13'ü 5+1, 62'si 4+1, 55'i 3+1, 15'i ise 2+1 dairelerden oluşuyor.

Şubat'ta satışa çıkacak!


Örnek daire hazırlıkları hızla devam eden Palmaris Botanica projesinin Şubat ayında satışa çıkması bekleniyor. Proje fiyatlar henüz belirlenmedi. 2017 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan projede sosyal tesisler iki ana binanın birleştiği noktada yer alıyor. Daire sahipleri beşinci kattan Konya manzarasını izleyerek havuz keyfi yaşayacaklar. Palmaris Botanica'nın en dikkat çekici özelliği ise, projeye ismini veren geniş botanik bahçesi. Bu bahçede çeşitli bitkiler ve süs havuzu bulunuyor. Birinci sınıf ürünlerin kullanıldığı projede daireler giyinme odasında dolap, 5'li ankastre set, mutfakta TV ile teslim ediliyor.

Palmaris Botanica Konya Palmaris Botanica Siyal İnşaat MD Group