Nidapark Kayaşehir / Tahincioğlu Gayrimenkul - Nida İnşaat

Tahincioğlu Gayrimenkul - Nida İnşaat firmasının Nidapark Kayaşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
nidapark-kayasehir-palladium-avm

Palladium AVM, Nidapark'la Kayaşehir'e geliyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 29.09.2016
Başakşehir Kayaşehir'de Emlak Konut GYO arsasında Tahincioğlu tarafından inşa edilen Nidapark Kayaşehir'de Palladium AVM olacak.
Tahincioğlu, Başakşehir Kayaşehir bolgesinde inşa ettiği Nidapark Kayaşehir projesini basına tanıttı. Emlak Konut GYO arsası üzerinde konumlandırılan proje Elmas, Yakut ve Zümrüt olmak üzere 3 konut etabı ve ticari birim bölümlerinden meydana geliyor. Projede Emlak Konut GYO ihalesiyle satılacak 28 dükkanla birlikte Palladıum AVM yer alacak. 843 dairelik projede teslimler Haziran 2018'de gerçekleştirilecek.

Palladium Kayaşehir AVM geliyor

Lansman öncesinde Emlak Konut GYO'nun tarihi kampanyasına dahil olan Nidapark Kayaşehir, bu süreçte 216 adet satış başarısını yakaladı. Bu satışlar sonucunda 143 milyon liralık gelir sağlandı. Projenin tanıtım toplantısında önemli açıklamalarda bulunan Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu 'Tarihi Emlak Konut kampanyasıyla birlikte 843 dairemizin 216'sini sattık. Bu süreçte satış ofisimiz dahi hazır değildi. Projeminizin tam ortasında Palladıum AVM olacak' ifadelerini kullandı.

Merkezi noktaların yanı başında

Projeyle ilgili teknik detaylar aktaran Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Alpaslan Çalım 'Bu arsayı 1 milyar 72 milyon 600 bin liralık satış toplam geliri teklifiyle almıştık. Burada Emlak Konut GYO'ya taahhüt ettiğimiz rakam 458 milyon 588 bin liraydı. Tahincioğlu olarak Başakşehir'e çok güveniyoruz. Devlet kurumlarının bu bölgeye önemli yatırımları var. Çok yakınımızda 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yolu var. Tüm bunlarla birlikte bölgede park yatırımları yapılıyor. Nidapark Kayaşehir'i Tago Mimarlık tasarladı. Biz, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik konusunu çok önemsiyoruz. Burada 3 ayrı konut bölümümüzün kendisine ait sosyal alanları olacak' diye konuştu.

Fiyatlar 453 bin liradan başlıyor

Nidapark Kayaşehir'le ilgili rakamlar aktaran Çalım 'Konut teslimlerinde beyaz eşya ve klima montajlanmış bir şekilde teslim edilecek. Projemiz toplamda 4 etaptan meydana geliyor ve içerisinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. 102 metrekareden başlayıp 226 metrekareye kadar çıkan evlerimizde fiyatlar 453 bin lira ile 1 milyon 93 bin lira arasında farklılık gösteriyor. Metrekare fiyatlarımız 3 bin 800 liradan başlıyor. Proje için satış ofisimizi 1000 kişi ziyaret etti. Nidapark Kayasehir'de ev almak isteyenler yüzde 5 peşinat ödeyecek. 6 ve 12'nci aylarda yüzde 12,5 ara ödeme yapılacak. Kalan miktar, 60 ayda yüzde 0,42, 120 ayda ise yüzde 0,70 faizle kapatılabilecek' dedi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

nidapark kayaşehir tahincioğlu nidapark kayaşehir palladium kayaşehir avm palladium kayaşehir açılış tarihi