Pal City Konakları 2 / S.S. Antalya Pal City Konakları 2 Arsa ve Konut Yapı Kooperatifi

S.S. Antalya Pal City Konakları 2 Arsa ve Konut Yapı Kooperatifi firmasının Pal City Konakları 2 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Pal City 2

Pal City 2’de 12 ay tatilin keyfini çıkarın!

Konut Projeleri Emine Pile 21.05.2016
Antalya’nın Döşemealtı Villalar Bölgesi'nde hayata geçirilen Pal City 2 projesi 12 ay tatil keyfi yaşatacak.
S.S. Antalya Pal City Konakları 2, Arsa ve Konut Yapı tarafından villa ve daire konseptinde inşa edilen Pal City 2 projesi, bir kooperatif projesi olarak yükseliyor. Büyük beğeni toplayan ve Pal City 1'in devamı niteliğinde olan proje 400 konuttan oluşuyor. 2+1'den 5+1'e kadar her ihtiyaca uygun daire seçeneklerinin sunulduğu Pal City 2, geniş daireleriyle dikkat çekiyor. Daire büyüklüklerinin 155 metrekare ile 501 metrekare arasında değişiklik gösterdiği proje 125 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 

KONAK GÖRÜNÜMLÜ 

Türk mimarisinin önemli unsurlarını yansıtan villalar, sütun girişleri ve kemerli pencereleriyle konak görünümü taşıyor. Kendinizi çok özel hissettirecek olan Pal City 2, aynı zamanda yerden ısıtmalı, jakuzi ve şömine gibi konforlu özelliklere sahip, akıllı ev sistemi ile inşa ediliyor. Villaların hepsinde bir aileye yetecek, hobilerini geliştirecek kadar geniş bahçe alanları bulunuyor. 

Pal City 2 Antalya Pal City Konakları Arsa ve Konut Yapı