1Coastal City / Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat firmasının 1Coastal City projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar’ın beş projesi kampanyaya çıkıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 05.09.2016
Özyurtlar İnşaat'tan beş projesine özel 120 ay ve 0,70 faizle ev sahibi olma fırsatı.
Gayrimenkul projelerinde yaptığı kampanyalarla tüm dikkatleri üzerine çeken Özyurtlar İnşaat, herkesi ev sahibi yapmaya hazırlanıyor. Toplam beş projesinde yüzde 20 peşinat, 120 ay vade ve 0,70 faiz uygulayan Özyurtlar İnşaat, eylül ayı boyunca banka kredisi yoluyla evlerini satışa çıkarıyor. Şimdi ev sahibi olmanın tam zamanı diyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “En beğenilen projelerimiz Nlogo, Ncadde Ottoman, Ncadde Agora, 1Coastal City ve Nlive Bahçeşehir'den ev sahibi olabilmek isteyenler, eylül ayı boyunca bu kampanyadan yararlanabilecek” dedi. 

Bugüne kadar yaptığı farklı kampanyalarla dikkat çeken Özyurtlar İnşaat, herkesi ev sahibi yapmak için kolları sıvadı. Büyükçekmece, Bahçeşehir ve Esenyurt bölgelerinde yükselen projeleri Nlogo, Ncadde Ottoman, Ncadde Agora, 1 Coastal City ve Nlive Bahçeşehir için yepyeni bir kampanyaya başlayacak olan Özyurtlar İnşaat, ev almayı çok daha kolay hale getirdi.  

Özyurtlar İnşaat'ın en dikkat çeken projelerinden ev almak isteyenler yüzde 20 peşinat, 120 ay ve 0,70 faizle konut sahibi olabilecek. Banka kredisi yoluyla yapılacak olan kampanya, eylül ayı boyunca sürecek.

Herkesin ev hayalini gerçeğe dönüştürmek için sürekli gayret gösterdiklerini söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, kampanyalarla konut almayı kolaylaştırdıklarını belirtti. Konut almanın tam zamanı olduğunu vurgulayan Özyurt, “Yüzde 20 peşinat, 120 ay vade ve 0,70 faizle Nlogo, Ncadde Ottoman, Ncadde Agora, 1Coastal City ve Nlive Bahçeşehir projelerinden ev sahibi olabilmek isteyenler, eylül ayı boyunca bu kampanyadan, banka kredisi yoluyla yararlanabilecek” dedi. 

Nlogo, üç etaptan oluşuyor 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=%c3%96zyurtlar+%c4%b0n%c5%9faat'>Özyurtlar İnşaat</a> nlogo
NLogo

Esenyurt'ta inşa edilen Nlogo İstanbul, toplam üç etaptan ve yedi blokta 2 bin 679 daireden oluşuyor. İlk etabı geçen yıl satışa çıkan ve büyük ilgi gören Nlogo İstanbul'un şu anda ikinci etabı satılıyor. Her etapta 1+0'dan 3+1'e farklı tip ve büyüklüklerde daireler bulunuyor. Projede konutların yanı sıra sakinlerine alışveriş keyfi sunan ve içinde 100'den fazla dükkanın bulunacağı Cadde İstanbul da yer alıyor. Fiyat aralığı 227 bin ile 900 bin TL arasında değişen Nlogo'nun tüm etapları Aralık 2017'de teslim edilecek. 

Ncadde Ottoman'dan farklı seçenekler

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=%c3%96zyurtlar+%c4%b0n%c5%9faat'>Özyurtlar İnşaat</a>
NCadde Ottoman

Esenyurt'ta 68 bin 940 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Ncadde Ottoman, A blokta 1+0, 1+1, 3+1 ve 4+1 ofislerden, B blokta ise üç farklı büyüklük seçeneği ile 1+0 full eşyalı suit residence dairelerden oluşuyor. Geniş bir karşılama lobisi ve sekreterya hizmetine sahip A blokta 168 adet home-ofis, zemin katında 20 adet ticari mağaza konumlandırılmış. B blokta ise 249 adet full eşyalı suit residence daire ve 11 adet ticari mağaza yer alıyor. Oldukça geniş tasarlanan lobi alanı ile dikkat çeken residence konseptli blokta, resepsiyon hizmeti de sunulacak. Fiyat aralığı 212 bin ile 2 milyon TL arasında değişen Ncadde Ottoman, Haziran 2018'de teslim edilecek. 

Ncadde Agora'da teslimler Aralık 2016 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=%c3%96zyurtlar+%c4%b0n%c5%9faat'>Özyurtlar İnşaat</a>
NCadde Agora

Esenyurt'ta inşa edilen Ncadde Agora, iş dünyasının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. Rezidans dairelerden oluşan Ncadde Agora'da 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde 144 adet home ofis bulunuyor. Fiyat aralığı 280 bin lira ile 475 bin TL arasında değişen Ncadde Agora, Aralık 2016'da teslim edilecek.

1 Coastal City, İstanbul'un yeni adresi

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=%c3%96zyurtlar+%c4%b0n%c5%9faat'>Özyurtlar İnşaat</a>
1 Coastal City

Büyükçekmece - Gürpınar'da inşa edilen 1Coastal City, üç blokta 208 daireden oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Penthouse daireler yer alıyor. Özel teraslı daireleri ile deniz ve gökyüzünün maviliklerini evin içine kadar taşıyan 1Coastal City, İstanbul'da zevkin, mavinin ve yaşamın yeni adresi olmayı hedefliyor. Fiyat aralığı 273 bin lira ile 2 milyon TL arasında değişen 1Coastal City, Aralık 2016'da teslim edilecek. 

Nlive Bahçeşehir'de konfor ve eğlence bir arada

nlive bahçeşehir
NLive Bahçeşehir

Bahçeşehir'de inşa edilen Nlive Bahçeşehir, 21 katlı tek bloktan ve 98 daireden oluşuyor. Projede, daire sakinlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak altı adet ticari alan bulunuyor. Hem aile sıcaklığını yaşamak hem de konforlu ve eğlenceli bir hayat sürmek isteyenler için inşa edilen Nlive Bahçeşehir'de 1+1 daireler yer almıyor. En küçük dairelerin 2+1'den başladığı projede, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer verildi. Fiyat aralığı 430 bin ile 1 milyon 628 bin TL arasında değişen Nlive Bahçeşehir, 2017 Haziran'da teslim edilecek.

Özyurtlar İnşaat Nlogo Ncadde Ottoman Ncadde Agora 1Coastal City Nlive Bahçeşehir