NLogo İstanbul /

firmasının NLogo İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat projelerinde büyük kampanya!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 24.09.2016
Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt, Büyükçekmece ve Bahçeşehir'deki 5 projesinde yüzde 20 peşinat ardından 120 aya kadar 0,70 faiz oranı dikkat çekiyor.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Emlak Konut GYO ve GYODER'in başlattığı "Ülkemizin geleceğine güveniyoruz" kampanyaları ardından Özyurtlar İnşaat da kendi projelerinde özel bir kampanya başlattı. 

Esenyurt'ta yer alan NLogo, NCadde Ottoman ve NCadde Agora yanı sıra Büyükçekmece'deki 1Coastal City ile Bahçeşehir'de yükselen NLive projelerinde yüzde 20 peşinat sonrasında, 120 aya kadar 0,70 faiz oranı uygulanıyor. 

NLogo İstanbul

nlogo

NLogo İstanbul, 2 bin 519 daireden meydana geliyor. 1+0'dan 3+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı NLogo İstanbul, 34 bin 580 metrekare arsa alanına sahip. Projede teslimler 2017 yılının Aralık ayında gerçekleştirilecek. 7 blok halinde yükselen NLogo, 200 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

NCadde Ottoman

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=ncadde+ottoman'>ncadde ottoman</a>

Farklı mimari tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken NCadde Ottoman, bir yaşam ve ticaret merkezi. NCadde Ottoman, 2018 yılının Mayıs ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. 427 birimden meydana gelen proje içerisinde bir de otel hizmet verecek. 3 katlı bitişik nizamdaki bloklardan oluşan NCadde Ottoman, otel ve ofis konseptini bir araya getiriyor.

NCadde Agora

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=ncadde+agora'>ncadde agora</a>

NCadde Agora, 24 bin 500 metrekare arsa üzerinde 144 konuttan meydana geliyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin yer aldığı projenin ön cephesi, bölgenin en işlek caddesine bakıyor. Geniş avlulu özel mimarisi sayesinde NCadde Agora'da bir çok ticari birim de hizmet verecek. Proje, 2 blokta 1+0 ve 1+1 tip dairelerden oluşuyor.

1Coastal City

coastal

208 daireden meydana gelen 1Coastal City'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. Yıl sonunda tamamlanması planlanan proje, 5 bin metrekare arsa alanına sahip. 3 blok halinde yükselen sitede 27 adet ticari birim hizmet verecek. 1Coastal City'de özel teraslı daireler de mevcut.

NLive Bahçeşehir

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=nlive+bah%c3%a7e%c5%9fehir'>nlive bahçeşehir</a>

Tamamı 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan NLive Bahçeşehir, 98 konuttan meydana geliyor. 2017 yılının Mart ayında teslimleri başlayacak olan NLive Bahçeşehir, 4 bin metrekare arsa üzerinde tek blok halinde yükseliyor. Ailelere özel bir yaşam alanı olarak tasarlanan proje, site konsepti dışında kendine has bir yapı oluşturuyor.

Özyurtlar İnşaat nlive bahçeşehir ncadde agora ncadde ottoman 1Coastal City NLogo İstanbul