Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
piyalepasa-kentsel-donusum

Özlenen semt hayatı Piyalepaşa İstanbul'da canlanacak!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 02.11.2016
İstanbul Beyoğlu'nda kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Piyalepaşa İstanbul projesi Avrupa'da birçok ödüle layık görüldü.
60 yıllık Polat Holding güvencesiyle inşa edilen Piyalepaşa İstanbul, kentin en önemli ve en büyük kntsel dönüşüm projeleri arasında yer alıyor. Mimari tasarımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkan dev proje, Beyoğlu bölgesinin değerine değer katıyor.

82 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen 760 konutluk Piyalepaşa İstanbul projesinde evler 1+0 ile 4+1 arasında tasarıma sahip. Büyüklükleri 55 metrekareden başlayıp 207 metrekareye kadar çıkan evlerin bulunduğu projede yaşam Ocak 2018'de başlayacak.

piyalepasa-projesi

800 milyon dolarlık dev yatırım değerine sahip olan Piyalepaşa İstanbul projesi geçtiğimiz günlerde International Property Awards'da; ‘En İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı', ‘ En İyi Karma Kullanımlı Proje İç Mimari Tasarımı' ve ‘En İyi Gayrimenkul Pazarlaması' kategorilerinde aldığı üç ödülün yanı sıra kıtaların yarıştığı “En İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı” kategorisinde büyük ödüllere layık görüldü.

Ev almak isteyenlere cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu Piyalepaşa İstanbul projesinde banka kredisi kullanma fırsatı da sunuluyor. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek sosyal donatı alanlarıyla da öne çıkan Piyalepaşa projenin örnek dairesi de ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor.

piyalepaşa istanbul piyalepaşa istanbul fiyatları piyalepaşa istanbul nerede piyalepaşa istanbul ödül