AND Pastel / AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
AND Pastel

Özlem duyduğunuz mahalle kültürü AND Pastel’de!

Konut Projeleri Emine Pile 22.04.2016
Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Gayrimenkul, ilk yatırımı için Kartal’da kolları sıvadı.
Anadolu Grubu'nun eski üretim tesislerinin 45 bin metrekarelik kısmı üzerinde hayata geçirilen AND Pastel, özlem duyulan mahalle yaşamını yeni nesil anlayışla yorumluyor. Toplam inşaat alanı 250 bin metrekare olan dev projenin toplam peyzaj alanı ise 30 bin metrekare bulunuyor. Her aileye uygun şekilde 1+1'den 4+1'e kadar farklı büyüklüklerde dairelerden meydana gelen AND Pastel, 7 blok olarak yükseliyor. Konutların yanı sıra ofis ve dükkanlardan oluşan projede toplam 1.200 daire yer alıyor. Daire büyüklükleri 50 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiklik gösteren proje “açıkhava odaları'' konsepti ile de farklı bir deneyim yaşatacak. “Açıkhava Odaları'' konsepti ile sosyal alanlar ile evimizin odaları doğanın içine taşınıyor olacak.

Mavi ve yeşili bir arada sunan, Adalar ve deniz manzarası sunan, doğa içinde yeni bir yaşama kapı açan projede metrekare birim fiyatı ise 4 bin 700 TL'den başlıyor. 

Teslimlerin Haziran 2018'de başlayacağı projede, ev alacaklara yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olma şansı sunuluyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

AND Pastel anadolu gayrimenkul anadolu yakası and kartal anadolu grubu ali baki usta