Özgür Residence / Gül İnşaat

Gül İnşaat firmasının Özgür Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Özgür Residence

Özgür Residence'ta 311 bin TL'ye

Konut Projeleri Sinem Öztürk 29.02.2016
Gül İnşaat tarafından inşa edilen Özgür Residence'ta lansman öncesi fiyatlar 311 bin TL'den başlıyor.
Basın Ekspres Yolu'na komşu konumdaki Muammer Aksoy Caddesi üzerinde yükselen Özgür Residence'ta lansman öncesi satışlar başladı. Projenin lansmanı 31 Mart'ta yapılacak. Bu tarihten sonra daire fiyatlarına yüzde 10 oranında zam gelecek.

15 katlı tek bloktan oluşan Özgür Residence'ta 93 daire ve 11 adet cadde dükkan yer alıyor. Projede teslimler 2017 yılının Haziran ayında yapılacak. Özgür Residence'ta 1+1 dairelerin büyüklüğü 75 metrekareden başlıyor. 2+1 dairelerin alanları 82 ile 115 metrekare arasında değişiyor. Projede 1+1 daireler 311 bin TL'den, 2+1 daireler ise 322 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Daireler banka kredisine uygun durumda. 

Atatürk Havalimanı'na 2 dakika mesafede bulunan proje, E-5'e, metrobüse, TEM'e ve Ataköy Marina'ya 5 dakika uzaklıkta inşa ediliyor. Ulusoy Tır Garajı'nın hemen yanında bulunan Özgür Residence'ta daireler ankastre ürünler, bulaşık makinesi ve klima ile teslim ediliyor.

Özgür Residence Atatürk Havalimanı'na 2 dakika mesafede bulunan proje metrobüs Ataköy Marina