Hayat Tepe Suites / Özak GYO - Özak GYO

Özak GYO - Özak GYO firmasının Hayat Tepe Suites projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Hayat Tepe Suites

Özak Hayat Tepe Suites teslimleri ne zaman?

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.03.2015
Özak GYO'nun Hayat Tepe'sine yakın konumda bulunan yeni projesi Hayat Tepe Suites'te 66 suit yer alıyor.
Sosyal hayatın, eğlencenin, sanatın, alışverişin tam merkezindeki Hayat Tepe Suites, sıra dışı mimarisi, genç, dinamik ve fark oluşturan stiliyle size hayatın en tepesinde, her gününden keyif alacağınız bir yaşam sunuyor.

Zaman kazandıran eşsiz konumu, nefes kesici bir şehir ve deniz manzarasına bakan şık teras sizi eğlence dolu bir hayata, kentin modern ve zevk sahibi yeni yüzüne davet ediyor.

Hayat Tepe Suites fiyatlar ne kadardan başlıyor?

Özak GYO tarafından inşa edilen Hayat Tepe Suites'te 5 farklı daire tipi yer alacak. Daire fiyatlarının 340 bin liradan başladığı proje, 12 katlı tek bloktan oluşuyor. 

özak hayat tepe suites

Gökyüzünde havuz keyfi!

Çatısındaki açık yüzme havuzuyla gökyüzünden yüzme keyfi sunan Hayat Tepe Suites içinde otopark alanları ve fitness center mevcut. Hayat Tepe Suites'te deniz manzaralı konutlar da bulunuyor. 

Yeni evliler ve yatırımcılar için!

Bayrampaşa'da yer alan Hayat Tepe Suites, yatırımcılara, yeni evlilere ve beyaz yakalılara hitap ediyor.

1+1 ve 2+1 seçenekleriyle sadece 66 suitten meydana gelen Hayat Tepe Suites'te teslimler 2015 yılının sonbaharında gerçekleştirilecek. 

Hayat Tepe Suites projesi 2015 Kasım'da tamamlandığında 1+1'ler için kiraların 1.800 TL'den, 2+1'ler için kiraların 2 bin 200 TL'den başlaması öngörülüyor.

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Hayat Tepe Suites