oryapark ümraniye

Oryapark’ta ilk 4 ay aidat yok!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 30.05.2015
Ümraniye'de Oryataş İnşaat tarafından inşa edilen Oryapark Evleri'nde teslim sonrasındaki ilk 4 ayda aidat ödenmeyecek.
Oryataş İnşaat'ın Ümraniye'de inşa ettiği Oryapark projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Mimari tasarımı, konsepti ve her ihtiyaca cevap verecek yapısıyla yoğun ilgi gören projede cazip ödeme seçenekleriyle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Oryapark'ta en küçük ev 82 metrekare

2016 yılı sonunda teslimleri gerçekleştirilecek olan Oryapark projesinde konutların büyüklüğü 82 metrekareden başlayıp 238 metrekareye kadar yükselebiliyor. 36 katlı iki rezidans kulesine sahip dev projede 526 daire yer almakta.

Yüzde 35 prim fırsatı

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tasarımlarının bulunduğu Oryapark'ın teslime kadar yüzde 35 prim yapması bekleniyor. Teslimlerden sonraki ilk 4 ay aidat ödenmeyecek olan projede banka kredisi kullanma fırsatı da sunuluyor.

Finans Merkezi'nin yanında

Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprüsü'ne çok yakın bir konumda yükselen proje, İstanbul Finans Merkezi'ne yakınlığıyla da ön plana çıkıyor. Oryapark, özellikle metro hattı sayesinde cazibenin yeni merkezi olmaya aday.

Sosyal donatılar dikkat çekiyor

Dairelerin dışında 27 katlı ofis bloğu, 20 mağazalık ticari ünite ve otelin de bulunduğu dev projede yüzme havuzu, otopark, güvenlik, çocuk oyun alanları, spor merkezi gibi birçok lüks hizmet bir arada bulunuyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

oryapark oryapark ümraniye avm ümraniye oryapark satılık