Oryapark İstanbul / Oryataş İnşaat

Oryataş İnşaat firmasının Oryapark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Oryapark

Oryapark'ta faiz oranları 0.70'e indi

Konut Projeleri Emine Pile 04.08.2016
ORYAPARK İstanbul Emlak Konut GYO ve GYODER’in başlattığı kampanyaya destek veriyor.
ORYAPARK İstanbul; Ekonominin lokomotifi gayrimenkul sektörünün başarısının devamı için geçtiğimiz günlerde Emlak Konut GYO ve GYODER'in satışları arttırmak ve bu süreçte sektöre pozitif katkı yapabilmek için özveride bulunarak başlattığı kampanyaya destek veriyor.

Kampanya çerçevesinde projede, sadece %15 peşinat ile 120 aya kadar 0,70 faiz oranı ile daire sahibi olma imkanı sunulacak. Teslim tarihi yıl sonu olan projede 32. kattaki örnek daireleri ziyaret etme imkanı ile dilediğiniz manzara ve konumda daire seçmek mümkün olacak. 1+1'den 4+1'e kadar farklı alternatiflere sahip 526 dairelik 36 katlı iki rezidans kulesi bulunan proje manzarası ile beğeni toplayacak.  

Hak ettiğiniz yerde yaşayın

İçerisinde açık/kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kids club, club lounge, home theatre, premium lounge, özel yemek odaları, parti odaları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları ve açık/kapalı otopark da bulunan Orya Park İstanbul sakinleri ayrıca, Crowne Plaza ORYAPARK Hotel'de ayrıcalıklı hizmet avantajlarından faydalanabilecek. 

Oryapark konut kampanyası