Oryapark İstanbul / Oryataş İnşaat

Oryataş İnşaat firmasının Oryapark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Oryapark İstanbul

Oryapark İstanbul'da rezidanslar 5 bin 200 liraya!

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
Dört kısımdan oluşan Oryapark İstanbul, ulaşım yollarının kesişiminde çok fonksiyonlu bir proje olarak yükseliyor.
Oryataş Holding tarafından Ümraniye'de geliştirilen Oryapark İstanbul'da sona yaklaşılıyor. Otel ve ofislerin tamamlandığı, rezidans bloklarının kaba inşaatta 26. katı geçtiği proje, 900 milyon liraya mal olacak. Bu yıl sonuna kadar kaba inşaatı ve dış cephe kaplaması bitmesi planlanan rezidans kulelerinin ince işçilikleri ve dekorasyonları gelecek yıl sonuna kadar tamamlanacak. Özenli peyzajı ve yaşam dostu mimarisi ile öne çıkan 36 katlı iki rezidans kulesinde 526 daire yer alıyor. Daireler 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli boyutlarda, konforlu ve modern olarak tasarlandı. Bazı özel dairelere 12.5 metrekareye kadar balkonlar eklenirken kullanıcının ve yatırımcının da elde edeceği değerin yükselmesi hesaplandı. 

Oryapark İstanbul'da fiyatlar 5 bin 200 liradan başlıyor

Anadolu yakasının yükselen bölgesi Ümraniye'de gerçekleştirilen Oryapark İstanbul'da ilk kule 5 bin 200 liradan satışa sunuldu.

Projenin her metrekaresinde konfora öncelik verdiklerini belirten Oryapark İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Mevsim Erdemir, modern çizgilerle tasarlanan daireler 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlere sahip olduğunu belirtti. 
Projede yer alan konut tipleri ve sayıları hakkında da bilgiler aktaran Erdemir, “Oryapark İstanbul'da 178 adet 1+1, 62 adet balkonlu 2+1, 32 adet balkonsuz 2+1, 178 adet 3+1 ve 34 adet 4+1 tipinde konut yer alıyor” dedi.

Fiyatlar hakkında da bilgi veren Erdemir, “Fiyatlarımız lansmana özel metrekare bazında olarak 5 bin 200 liradan başlıyor.  Bunu her hangi bir sınırlamaya tabi tutmadık. İlk etabı satışa çıkardık. Bitene kadar indirimli fiyatlara devam edeceğiz. İkinci etabı oluşturan 2. kuleyi satışa açtığımızda fiyatlar yükselecek. Projenin teslimine kadar yüzde 35 civarında prim yapmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Oryapark İstanbul Mevsim Erdemir