Gül Yapı projeleri

Orta ve üst gelirlilere yönelik en güvenilir projelerle...

Konut Projeleri 12.09.2014 14:05

Gül Yapı ve Gül Proje, İstanbul’un orta ve üst gelir seviyelerine yönelik, en güvenilir ve konforlu 4 ayrı projesini Emlak 2014 Fuarı’nda tanıtıyor

İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın deneyimiyle güvenin simgesi haline gelen Gül Yapı ve Gül Proje, İstanbul'un orta ve üst gelir seviyelerine yönelik, en güvenilir ve konforlu 4 ayrı projesini Emlak 2014 Fuarı'nda tanıtıyor. Fuarın ilk günü yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşayan Gül Yapı ve Gül Proje şirketleri, 11 konutun satışını gerçekleştirdi, projeler Arap yatırımcıların da ilgisini çekti.  

Türkiye'de gayrimenkul sektörünün en ciddi tanıtım organizasyonu olan EMLAK 2014 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı 11 Eylül 2014 tarihinde kapılarını açtı. CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen ve bu yıl 35 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen Emlak 2014'e Türkiye'nin köklü inşaat firmalarından Gül Yapı ve Gül Proje de katılıyor. 

Gülpark Yaşam, Eyüp Park, Kavaklı Konakları, Kalekent projelerini fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunacak olan Gül Yapı ve Gül Proje, 14 Eylül'e kadar sürecek olan Emlak 2014'te konut alıcılarını İstanbul'un orta ve üst gelir seviyelerine yönelik, en güvenilir ve konforlu projeleriyle tanıştırıyor.

kavaklı konakları

Sektörde 30 Yılı Aşkın Deneyim

Gül Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, bu yıl alanı 2 kat büyüyen fuarda 200'den fazla nitelikli projenin yerini alacağını, kendilerinin de İstanbul'un yaşam ve yatırım için en uygun lokasyonlarındaki 4 ayrı projeyi vitrine çıkaracaklarını söyledi. 

30 yılı aşkın deneyim ve vizyonla ortaya koydukları projelerle herkesi ev sahibi yapmayı hedeflediklerini ve bugüne kadar binlerce kişiyi ev sahibi yaptıklarını anlatan Ali Gül, şimdi de 4 ayrı projeyle ev sahibi olma mücadelesi verenlerin mutluluklarını daire içine aldıklarını vurguladı.

Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül de fuarın ilk gününde yoğun bir ilgiyle karşılaşmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Kentin en uygun lokasyonlarındaki projelerimiz hem yatırımcının hem oturumcunun ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra fuarda Arap yatırımcıların da ilgisini gözlemledik” dedi. Gül Yapı ve Gül Proje, fuarın ilk gününde 11 konut satışı gerçekleştirdi.

eyüp park

Gül Yapı ve Gül Proje'nin fuarda tanıtacağı Gülpark Yaşam projesi, Esenyurt'ta 1+0'dan 3+1'e kadar değişen daire tipleri yer alıyor. 2015 yılında teslim edilecek projede 564 konut ve 60 ticari birim bulunuyor.

Eyüp Park projesi ise Eyüp'te toplam 329 konuttan oluşuyor. 3 blok halinde inşa edilen Eyüp Park projesinde teslimler Haziran 2015'te gerçekleşecek.

Aile Benim İçin Önemlidir Diyenlere Özel Proje

“Aile Benim İçin Önemlidir” diyenlere yönelik olarak tasarlanan Kavaklı Konaklı, İstanbul Yakuplu'da yükseliyor. 285 konut ve 67 mağazanın yer aldığı projede; çocuk oyun alanları, dinlenme alanları,  buhar odası, fitness center, spor alanları, sauna, yüzme havuzu bulunuyor.

Toplam 100 bin metrekare arazi üzerine kurulu Kalekentprojesi ise İstanbul'u kıskandıracak bir kent ortaya çıkarıyor. Beylikdüzü'nde inşa edilen projenin ikinci etabının satışları sürüyor. 1471 konut, 52 mağaza olarak planlanan projenin tamamı Aralık 2015 tarihinde teslim edilecek.