Ormanada / Eczacıbaşı Gayrimenkul

Eczacıbaşı Gayrimenkul firmasının Ormanada projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ormanada projesi

Ormanada’nın ‘sabit kur avantajı’ için son gün 31 Ekim!

Konut Projeleri Emine Pile 14.10.2015
Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Ormanada’nın 2,19 TL sabit dolar kuru fırsatı için son gün 31 Ekim!
Lokasyonu, inşaat kalitesi, ayrıcalıkları ile Zekeriyaköy'ün en gözde projeleri arasına giren Ormanada'nın 2,19 TL sabit kur avantajı için geri sayım başladı. Minimum %25 kazanç sunan, 2,19 TL sabit dolar fırsatı ile dikkat çeken Ormanada projesi, üçüncü havaalanı ve üçüncü köprü projelerine yakınlığı ve şehre ulaşım kolaylığı sayesinde yatırım değerini her geçen gün artırıyor. Zekeriyaköy'ün en gözde projelerinden olan Ormanada, sosyal alanları ile beğeni topluyor. 

'Gerçek lüks, sahip olunan ayrıcalıklardır'

Starbucks, Macrocenter ve MACFit gibi ünlü markaları bünyesinde barındıran Ormanada, “gerçek lüks sahip olunan ayrıcalıklardır” diyerek sahip olduğu 2500 metrekarelik sosyal alan, 25 dönümlük yeşil alan, yürüyüş ve bisiklet yolları, çok amaçlı spor sahası ile sakinlerine seçkin olanaklar ve alternatifler sunuyor. Ayrıca bu alanda yer alan ve Datça Murat Çiftliği uzmanlığıyla ekilen 3 dönüm büyüklüğündeki Adabostan'da site sakinleri ekolojik ürünlere ulaşma imkanı buluyor.

Ormanada