Ormanada / Eczacıbaşı Gayrimenkul

Eczacıbaşı Gayrimenkul firmasının Ormanada projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ormanada

Ormanada'da birlikte yaşam konsepti oluşturuldu!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.03.2015
Eczacıbaşı Gayrimenkul, dört tarafı yeşilliklerle çevrili Ormanada'yı doğayla iç içe bir yaşam hayali kuranlar için Zekeriyaköy'de hayata geçirdi.
Ormanada, sürdürülebilir bir yaşam için, şehir planlama, mimari tasarım ve peyzaj mimari alanında uluslararası bilgi ve deneyime sahip Torti Gallas and Partners, Kreatif Mimarlık ve Rainer Schmidt Landscape Architects işbirliğiyle tamamlandı. 

Yerel beklenti ve alışkanlıklara cevap verecek şekilde huzur, konfor, sağlıklı yaşam, komşuluk, güven, birlikte yaşam ve doğa temaları harmanlandı.

Dünyanın en büyük kahve zincirlerinden Starbucks, özlenen mahalle kültürünü yemekleriyle yaşatan Lokanta Farina, yüksek kaliteli ürünleri ve üstün hizmet anlayışıyla Macrocenter, sağlıklı ve zinde bir hayatın markası MACFit, rahatlık ve huzurun merkezi NUSPA, her daim bakımlı olmak için Diba Güzellik Merkezi kapılarını Ormanada'da açtı. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=ormanada'>ormanada</a> macrocenter

Burası neresi?

Burası şehirde ormanı, ormanda yaşamı bir arada yaşamak isteyenlerin sıcak komşuluk ilişkileri kuracağı güvenli bir mahalle. 

Burası, 220 dönüm arazi üzerinde 188 adet 5 farklı tip villa, 85 adet 15 farklı tip sıra ev, 25 dönüm yeşil alan, 2 bin 500 metrekare sosyal yaşam, 5 dönüm bostan alanıyla Ormanada...

Günün her anında ferahlık

Ormanada'da mutfak ve salonlar, bahçe ve teraslarla birleştirilerek yaşam alanlarının sınırları yeniden tanımlandı.

Villa ve sıra evlerin tüm katları için tercih edilen geniş cam cepheler, gün ışığıyla dolu, ferah ve aydınlık ortamlar oluşturdu. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=ormanada'>ormanada</a> starbucks

Doğal olarak uzun ömürlü

Ormanada'da her metrekaresinde özel bakım gerektirmeyen uzun ömürlü ve çevre dostu malzemeler kullanıldı. Eczacıbaşı'nın doğal kaynakların tüketimini en aza indiren ve eko-verimliliği artıran "Blue Life" ürünleri; dış cephelerde ise uzun ömürlü, doğal ve az bakım gerektiren ürünler tercih edildi. 

Eğitim kurumlarının yanı başında

Çocukların evlerine yakın okullara gidebilmesi güzel bir hayal.

Ormanada'da bu hayal Açı Okulları, The British International School, Doğa Koleji, Darüşşafaka Okulları, Enka Okulları, Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Kampüsü, Koç Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Bahçeköy Kampüsü ile gerçek oldu.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=ormanada'>ormanada</a> macfit

Plaj ve yeşil alanlarla iç içe

Komşu konumdaki Suma Beach, Burc Beach, Dalia Beach, Uzunya, Belgrad Ormanı ve Atatürk Arboretumu ise Ormanada çevresindeki plaj ve yeşil alanlardan sadece bir kaçı...

Dört mevsim yeşil bir doğa

Ormanada'da 44 bin metrekare çim alanın yanı sıra zengin ağaç çeşitlerine yer verildi. 2 bin 700 adet kızıl akağaç, süs elması, beyaz çiçekli oya, manolya ve ıhlamur; 47 bin adet alev çalısı, kartopu ve lavanta; 10 bin adet orman sarmaşığı, mum yasemin; 85 bin adet funda çalısı ve Cezayir Menekşesi toprakla buluşturularak dört mevsim yeşil bir doğa oluşturuldu.

Kullanıcı dostu tasarımlar

Ormanada'daki farklı iç mimari tasarım, kendi içlerinde farklı renk ve doku seçenekleriyle ev tasarlamaya; kullanıcının, zevkini evin her köşesine taşımasına imkan tanıdı. Bu amaçla Vitra, Artema, Villaroy & Boch gibi seçkin markaların özel tasarımlarının kullanıldığı iç mimari çözüm paketleri, konut sahiplerinin beğenisine standart olarak sunuldu.

Ormanada İletişim Bilgileri;

Web: http://www.ormanada.com/
Telefon: 0212 201 59 30

Eczacıbaşı Gayrimenkul ormanada