Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
deniz ağaç

Onur Park Life'ta satışlar hızla devam ediyor

Konut Projeleri Emine Pile 10.11.2016
Onur Park Life Satış Müdürü Deniz Ağaç, Emlaktasondakika.com’un canlı yayınında Onur Park Life’ı anlattı.
Onur Çimento A.Ş. - Onur Çimento A.Ş. tarafından İstanbul'un hızla değer kazanan ilçelerinden Esenyurt'ta inşa edilen Onur Park Life'da çalışmalar sürüyor. 

Emlaktasondakika.com'un canlı yayınına katılan Onur Park Life Satış Müdürü Deniz Ağaç, projenin son durumu hakkında bilgiler verdi. Satışların iyi olduğunu aktaran Ağaç, geçtiğimiz hafta Türkiye Satranç Federasyonu'nun düzenlediği Küçükler Satranç Turnuvası'nda hazırladıkları kampanya hakkında bilgiler verdi. Velilerin kampanyaya büyük ilgi gösterdiklerini ve güzel dönüş aldıklarını söyledi.

Yurt dışı fuarlarının gayrimenkul sektörü için önemine değinen Deniz Ağaç, bu fuarların çok önemli olduğunu belirtti. "Küreselleşen dünyada artık pazar da daralıyor. Türkiye pazarı daraldığı zaman da artık yurt dışına açılmak gerekiyor. Bunun için de kaliteli ürünler götürmek gerekiyor. Projemizi prestij projesi olarak düşündük. Böyle bir projeyi bir de yurt dışında görmek isteyenlere aynı imkanları sunuduk. Bürün amacımız dünyaya açılabilmek" dedi.

Onur Park Life projesi ile ilgili bilgiler veren Onur Park Life Satış Müdürü Deniz Ağaç, projede yüzde 60-70'inin 2+1 daireler olduğunu söyledi. 1. etapta çalışmaların başladığını ve satışlardan memnun oluduklarını ifade eden Ağaç, ticari ürünleri ise satmayı düşünmediklerini belirtti. Projede 120 ay vade, yüzde 0.69 faiz imkanı ile uygun koşullara ev sahibi yaptıklarını anlatan Deniz Ağaç, "Onur Park Life, bütün komseptin bir arada olduğu proje" dedi.

Onur Park Life Deniz AP