Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
onur park life

Onur Park Life'ta büyük fırsat!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 23.05.2016
Kapalı mutfak ve ebeveyn banyolu 135 metrekarelik 2+1 daire 345 bin liradan alıcılarını bekliyor.
Onur Park Life İstanbul lansmana özel ve sınırlı sayıdaki 2+1, 135 m2, kapalı mutfak ve ebeveyn banyolu daireleri 345 bin liraya satışa sunarak, yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor.

Onur Beton A.Ş. ve Onur Çimento A.Ş.'nin  sahibi olduğu, 46.800 m2 ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen recidence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir'in hemen yanı başında hayata geçiyor.

Onur Park Life İstanbul Projesi; kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanı sıra, 1000 m2 lik kreş, bir katta dört daire konsepti, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi, birbirini görmeyen manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavanlı mimarisi, en küçük 2+1'lerin 132 m2 den başladığı daireleri ve az yoğunluklu inşaat olma özelliği ile bölgedeki projelerden ayrılıyor.

Onur Park Life İstanbul projesi, 3 etaptan oluşacak ve 3 parsel üzerinde yükselecek. Toplam maliyeti 500 milyon TL. olan proje; 718 adet  konut, business, 231 adet cadde konseptinde dükkan ve 9 bloktan oluşacak.

Onur Park Life Onur Park Life fiyat Onur Park Life nerede Onur Park Life İstanbul projesi Bahçeşehir