Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
onur-park-projesi

Onur Park Life’ta 399 bin liraya 2+1 daire!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 12.11.2016
3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Körüsü bağlantı yoluna yakınlığıyla dikkat çeken Onur Park Life'ta 120 ay için yüzde 0,69 oran uygulanıyor.
66 yıllık Onur tecrübesiyle inşa edilmekte olan Onur Park Life projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 46 bin metrekare arsa üzerinde yükselen ve 718 konuttan meydana gelen dev proje, konumuyla da öne çıkıyor. Aile konseptiyle yatırımcıların gözdesi haline gelen Onur Park'ta 2+1 dairelerin satış fiyatı 399 bin liradan başlıyor.

2018 yılı içerisinde teslimleri gerçekleştirilecek olan Onur Park Life projesi Esenyurt gişelere 600 metre, Akbatı AVM'ye 500 metre, planlanan metro istasyonuna 300 metre uzaklıkta yükseliyor. Yüzde 50'si yeşil alana ayrılan projede tüm ihtiyaçlara cevap verecek ticari birimler bulunuyor.

Ev almak isteyenler için bankalarla özel anlaşma yapılan Onur Park Life projesinde 120 ay vade için yüzde 0,69 oran uygulanıyor. Şirket bünyesinde de cazip ödeme fırsatlarının bulunduğu projede yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, kapalı otoparktan Türk hamamına, fitness merkezinden yürüyüş parkuruna varana kadar birçok sosyal donatı alanı bir arada sunuluyor.

 

onur park life onur park life fiyatları onur park life nerede