Onur Park Life Satış Müdürü Deniz Ağaç
Haberler / Konut Projeleri / Onur Park Life yüzde 70 kazandıracak

Onur Park Life yüzde 70 kazandıracak

Konut Projeleri 26.08.2016 15:43

Onur Park Life Satış Müdürü Deniz Ağaç, Emlaktasondakika.com’un canlı yayınında projenin detaylarını aktararak hazırladıkları kampanyayı anlattı.

Onur Park Life Satış Müdürü Deniz Ağaç, Esenyurt'ta hayata geçirilen ve inşaat çalışmaları hızla ilerleyen Onur Park Life projesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Emlaktasondakika.com ekibine öncelikle sektör değerlendirmesinde bulunan Ağaç, temmuz ayında sektörün durgunluk yaşadığını ancak ağustos ayında bankaların konut kredi faiz oranlarını indirmesiyle sektörün harekete geçtiğini belirtti. Eylül ayında konut satışlarının daha da yükseleceğini belirten Deniz Ağaç, Onur Park Life projesinde 0.69 oranla kampanya hazırladıklarını belirtti. Kampanya sonrası çok büyük ilgi gördüklerini anlatan Ağaç, birçok firmanın 0.70'lik kampanyasından sonra sembolik olarak 0.69 oranla ev sahibi yapacaklarını ifade etti.

ONUR PARK LİFE, PRESTİJ PROJESİ 

"Bizim projemiz, prestij projesi. Yatırımın ve oturumun çok yüksek olacağı bir proje inşa ettik. Projeden ev alan yüksek kazanç elde edecek. Burası gelişen bir bölge. Buradan ev alan yüzde 70 kazananacak" dedi.

   

Deniz Ağaç, bankaların faiz indirimini ve hükümetin konut edindirmeye yönelik başlattığı 'konut hesabı'nı olumlu bulduklarını söyledi. Bankaların konut kredisi faiz oranlarının biraz daha aşağılara çekilmesi gerektiğini anlatan Deniz Ağaç, faiz oranlarının biraz daha düşmesi ile sektörün daha da canlanacağını belirtti. Yabancı yatırımcılar tarafından da ciddi anlamda rağbet gördüklerini ve onları aynı şartlarda ev sahibi yaptıklarını ifade etti.

0,69 faiz oranıyla 120 ay ödeme fırsatı

Şirketin ağustos ayına özel başlattığı kampanya ile Onur Park Life İstanbul projesinde banka garantörlüğünde 0,69 faiz oranıyla 120 ay ödeme fırsatının yanı sıra, yüzde 8 KDV oranı firma tarafından karşılanıyor. 

Bahçeşehir ve Esenyurt'un gelişen bölgesi Koza Mahallesi'nde inşa edilen Onur Park Life İstanbul projesi ev, iş ve sosyal yaşamı bir arada sunan projede 1+0'dan 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.

3 etaplı bir proje olarak tasarlanan projede 718 konut ve 231 adet cadde mağazası yer alıyor. Teslimler ise Haziran 2018'de başlayacak. 

Onur Beton A.Ş. ve Onur Çimento A.Ş. tarafından Esenyurt'a 3 parsel üzerinde hayata geçirilen Onur Park Life hızla ilerliyor.