Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
onur park life istanbul

Onur Park Life, Kuveyt Fuarı'nda görücüye çıktı

Konut Projeleri Emine Pile 10.11.2016
Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen Onur Park Life, Kuveyt Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'nda büyük ilgi görüyor.
7-12 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen Kuveyt Uluslararası Gayrimenkul Fuarında Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. Onur Park Life İstanbul projesiyle görücüye çıktı. 

Kuveyt ve Türkiye arasında inşaat ve yatırımda köprü vazifesi gören fuara Onur Park Life İstanbul projesiyle katılan Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. ön talepleri toplayıp, ön rezervasyonları gerçekleştiriyor.
Kuveyt'te yılda iki kere gerçekleşen fuar Umman, Bahreyn, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi Körfez ülkelerinden çok sayıda yatırımcıyı ağırlıyor.

'' Yeni Bir Hayata Açılın'' mottosundan yola çıkılarak; tahammül edilemez bir hal alan şehir trafiği ve yaşam karmaşasına çözüm sunan Onur Park Life İstanbul fuarda yatırımcıların büyük ilgisini görüyor. 

Onur Park Satış Koordinatörü Ahmet Eyüpoğlu, ‘Fuara katılım beklediğimizin üstünde. Projemizin yatırımcılardan gördüğü ilgi ise bizi memnun etti.' dedi.

onur park life Kuveyt Fuarı