Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Onur Park Life

Onur Park Life İstanbul’la fırsat kapınızda

Konut Projeleri Emine Pile 27.05.2016
Bahçeşehir’in yanı başında yükselen Onur Park Life İstanbul’da lansmana özel ve sınırlı sayıdaki 132 metrekarelik 2+1 daireler şimdi 345 bin TL…
Onur Beton A.Ş. ve Onur Çimento A.Ş. tarafından 46 bin 800 metrekare ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen recidence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir'in yanı başında inşa ediliyor .

Ev, iş ve sosyal yaşamı bir arada sunan Onur Park Life İstanbul, kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanı sıra, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi, birbirini görmeyen manzarası, yüksek tavanlı mimarisi, 1000 metrekarelik kreş alanı ile de ayrıcalıklara kapı açıyor. En küçük 2+1 dairelerin 132 metrekareden başladığı proje, az yoğunluklu inşaat olma özelliği ile bölgedeki projelerden ayrılıyor.

PROJE 3 ETAPTAN OLUŞACAK

Onur Park Life İstanbul, lansmana özel ve sınırlı sayıdaki 2+1, 132 metrekare, kapalı mutfak ve ebeveyn banyolu daireleri 345 bin TL'ye satışa sunarak, yepyeni bir hayat sunuyor. 

Onur Park Life İstanbul projesi, 3 etaptan oluşacak ve 3 parsel üzerinde yükselecek. Toplam maliyeti 500 milyon TL. olan proje; 718 adet  konut, business, 231 adet cadde konseptinde dükkan ve 9 bloktan oluşacak.

Ödeme Seçenekleri

Onur Park Life İstanbul projesinde 48 aya kadar vadeli ödeme fırsatı imkanı bulunuyor. 

Onur Park Life