Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
onurparklife

Onur Park Life İstanbul'dan ev alanlar çok kazanacak!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 11.11.2016
Son Dönemin yoğun ilgi gören projelerinden birisi olan Onur Park Life, yurt dışı fuarlarıyla tüm dünyada tanınacak.
Esenyurt-Bahçeşehir aksının en değerli projeleri arasında yer alan Onur Park Life İstanbul projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 42 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilmekte olan projede evler, aile konsepti tasarımıyla öne çıkıyor.

Konut alıcılarına özel kampanyaların yer aldığı projede, şirket bünyesinde veya banka kredili ödeme seçenekleri sunuluyor. Emlaktasondakika.com olarak görüştüğümüz Onur Park Life Satış Müdürü Deniz Ağaç, mikrofonlarımıza önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Deniz Ağaç'ın Onur Park Life'la ilgili röportajı…

Satranç organizasyonuna özel kampanya

“Satışlarımız gayet iyi gidiyor. Satış ofisimize gelen ziyaretçileri ağırlayıp projemizi tanıtıyoruz. Satranç Federasyonu bir organizasyon düzenledi bölgedeki bir kolejde. Biz de oradaki velileri burada ağırlayıp projemizi anlattık. Yine çocuklar satış ofisimizin bahçesinde oyunlar oynadı. Cumartesi ve Pazar gününe özel yüzde 5 indirimli bir kampanya düzenledik. Özellikle hafta sonlarına özel etkilikler düzenliyoruz. Satranç Federasyonu'nun yeni organizasyonuna sponsor olmayı düşünüyoruz”

Yurt dışı fuarlar, dünyaya açılmak demek

“Şu anda Kuveyt Fuarı devam ediyor. Oradan güzel haberler geliyor. Tüm sonuçları tabi önümüzdeki günlerde belli olacak. Biz, Kuveyt'ten talepleri aldık, kısa sürede satışa dönüştürmeyi düşünüyoruz. Ortadoğu yatırımcıları özellikle Onur Park Life'ı bu organizasyonla iyice tanımış oldu. Ardından Azerbaycan Bakü'de düzenlenecek bir organizasyon var. Bu fuarda da Onur Park olarak yer alacağız. Fuarın hemen sonrasında projeye olan talebin artmasını bekliyoruz”

Cityscape 2017'de Onur Park yer alacak

“2017 yılında özellikle Cityscape Dubai Fuarı'na katılmayı hedefliyoruz. Daha sonrasındaki organizasyonlar için plan yapıyoruz. Cityscape Dubai, bir anlamda imaj anlamına geliyor. Küreselleşen dünyada Pazar bir anlamda daralıyor. Bu nedenle ulusal anlamda tanıtım yapmak gerekiyor. Bu nedenle yurtdışı fuarları sektörümüz açısından büyük önem taşıyor. Ortadoğu başta olmak üzere tüm dünyaya açılmak gerekiyor”

Düşük yoğunlukta, çok yeşil

“Onur Park'ı, mülkü kedimize ait 46 dönüm arsada inşa ediyoruz. Burada dairelerle birlikte üzerinde önemle çalıştığımız ticari birimlerimiz var. Bu bölge artık şehrin yeni merkezi. Biz, yoğunluğu düşük tutup, yeşil alanı artırdık. Evlerimizin genelinde kapalı mutfak ve ebeveyn banyo gibi standartlarımız var”

Değeri yüzde 70 artacak

“Bizim yatırımcıya sunduğumuz ve devletin yapımı devam eden projeleri var. Ev almak isteyenlere, bu yatırımların yüzde 70 değer artışı sağlayacağını anlatıyoruz. Banka, Onur Life'ın garantörü. Biz kredi faiz oranını yüzde 0,69 olarak belirledik. Ayrıca 36 aya varan vade seçeneğini de sunmaktayız. Tabi burada en önemli nokta, ödeme seçeneğine göre fiyat değişikliğine gitmiyoruz”

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

onur park life onur park life fiyatları onur park life istanbul nerede onur park life satış