Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
onur-park-life-istanbul-nerede

Onur Park Life İstanbul’da fırsatlar bitmiyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 22.11.2016
Konumu ve özellikleriyle ev almak isteyenlerin gözdesi haline gelen Onur Park Life'ta çok cazip ödeme seçenekleri sunuluyor.
Esenyurt'ta hayata geçirilmekte olan Onur Park Life İstanbul projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Aile konseptine sahip olan projede 2+1 dairelerin satış fiyatları 399 bin liradan başlıyor. 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çeken projede 718 daireyle birlikte rezidans ve dükkan seçenekleri de yer alıyor.

Aile konsepti ön planda

2018 yılı Haziran ayında teslimlerin başlayacağı Onur Park projesinde evlerin büyüklüğü 70 metrekare ile 181 metrekare arasında değişiyor. 46 bin 800 metrekarelik alanda yükselen Onur Park projesi mimari çizgileriyle de bölgenin çehresini değiştirecek.

Cazip ödeme fırsatları

120 ay vade için yüzde 0,69 oran uygulanan projede ev almak isteyenlere cazip ödeme kolaylıkları sunuluyor. Banka garantisi kapsamında olan Onur Park'ta 231 cadde mağazası bulunuyor. Ayrıca proje içerisinde yüzme havuzları, otopark, sauna, çocuk oyun alanları gibi seçenekler de bir arada sunuluyor.

Onur Park Life İstanbul Nerede

Adres: Koza Mah. 1673 Sok. No:17 Esenyurt/İstanbul

Telefon: 0850 470 16 61

onur park life nerede onur park life fiyatları onur park life istanbul konum