Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Onur Park Life İstanbul

Onur Park Life İstanbul'da 120 ay 0,44 faiz!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 07.03.2017
Onur Park Life İstanbul projesinde 61 aya kadar sıfır faiz, 120 aya kadar 0,44 faiz uygulanıyor.
Yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olabildiğiniz Onur Park Life İstanbul projesinde, 61 aya sıfır faiz, 120 aya 0,44 faiz oranı avantajı sunuluyor.

Onur Park Life İstanbul Projesi; kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanı sıra, 1000 metrekarelik kreş, bir katta dört daire konsepti, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi, birbirini görmeyen manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavanlı mimarisi, en küçük 2+1'lerin 132 metrekareden başladığı daireleri ve az yoğunluklu inşaat olma özelliği ile bölgedeki projelerden ayrılıyor.

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş.'nin sahibi olduğu, 46 bin 800 metrekare ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen residence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir'in hemen yanı başında hayata geçiyor.

Onur İnşaat A.Ş ve Onur Çimento Yapı A.Ş, yarım asırlık deneyimi ile demir, çimento ve betonun; mühendislik ve mimarlığın bir araya gelmesiyle güven inşa etmeyi hedefliyor. Projenin ilk etabının 2018'de, ikinci etabının 2019'da ve üçüncü etabının ise 2020'de bitmesi hedefleniyor.

Proje konum olarak Akbatı AVM'ye 500 metre mesafede hemen Bahçeşehir bitişiğinde, Tem yolunun yanı başında yer alıyor. 

Onur Park Life İstanbul'un dizaynında, ''Yaşam Tarzınızı Değiştirin'' mottosu ile yola çıkılarak; tahammül edilemez bir hal alan şehir trafiği ve yaşam karmaşasına çözüm sunuluyor.

Onur Park Life İstanbul onur inşaat