Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Onur Park Life İstanbul

Onur Park Life İstanbul, Azerbaycan'da görücüye çıktı

Konut Projeleri Emine Pile 23.11.2016
Onur İnşaat A.Ş, Azerbaycan'da düzenlenen 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na Onur Park Life projesiyle katıldı.
22-24 Kasım tarihleri arasında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de gerçekleşen 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarında Onur İnşaat A.Ş, Onur Park Life İstanbul projesiyle katıldı. 

Açılışını Azerbaycan Emlak Meseleleri Devlet Komitesi Başkanı Kerem Hesenevov 'un yaptığı fuara Türkiye'den de pek çok önemli marka ve GYODER de katılıyor. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İhami Aliyev fuar ziyaretinde Onur Park Life İstanbul projesiyle de yakından ilgilendi. Türkiye'den de önemli isimlerin yer aldığı fuar, Azerbaycan'ın 2016 yılındaki tek sektörel gayrimenkul organizasyonu olma özelliğini taşıyor.

Onur Park Satış Müdürü Deniz Ağaç, ‘ Azerbaycan, son 5 yıldır Türk gayrimenkul sektörü için kurtarıcı pazarların başında geliyor. Bu nedenle Azerbaycan bizim için önemli. Projemizin yatırımcılardan gördüğü ilgi ise bizi memnun etti' dedi.

Onur Park Life İstanbul Azerbaycan Gayrimenkul Fuarı 2. RECEXPO