Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Onur Park Life İstanbul

Onur Park Life, hafta sonuna özel kampanya düzenledi

Konut Projeleri Emine Pile 09.11.2016
İstanbul'un hızla değer kazanan ilçelerinden Esenyurt'ta inşa edilen Onur Park Life, Küçükler Satranç Turnuvası'na katılan velilere kampanya düzenledi
Onur Park Life İstanbul, geçtiğimiz hafta sonu, Türkiye Satranç Federasyonu'nun düzenlediği Küçükler Satranç Turnuvası'na katılan velilere özel kampanya düzenledi. Projeye velilerin ilgisi büyüktü.

Bahçeşehir'in hemen yanı başında yer alan Onur Park Life İstanbul Projesi, yatırımcılara sunduğu farklı kampanyalarla da adından sıkça söz ettiriyor. 

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş.'nin  sahibi olduğu, 46.800 m2 ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen recidence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir'in hemen yanı başında hayata geçiyor.

Onur İnşaat A.Ş ve Onur Çimento Yapı A.Ş,  yarım asırlık deneyimi ile demir, çimento ve betonun; mühendislik ve mimarlığın bir araya gelmesiyle güven inşa etmeyi hedefliyor. Projenin ilk etabının 2018 de, ikinci etabının 2019 da ve üçüncü etabının ise 2020'de bitmesi hedefleniyor.

Onur Park Life İstanbul projesi, 3 etaptan oluşacak ve 3 parsel üzerinde yükselecek. Toplam maliyeti 500 milyon TL. olan proje; 718 adet  konut, business, 231 adet cadde konseptinde dükkan ve 9 bloktan oluşacak.

Onur Park Life İstanbul Küçükler Satranç Turnuvası