ONS İncek / Ons İnşaat

Ons İnşaat firmasının ONS İncek projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ons incek

ONS İncek'te Kurban Bayramı'na özel kampanya!

Konut Projeleri Emine Pile 30.08.2017
Ons İnşaat tarafından Ankara İncek'te hayata geçirilen ONS İncek projesinde bayram kampanyası devam ediyor.
Başkent Ankara'ya yeni nesil rezidans anlayışını getiren ONS İnşaat, Ons İncek projesinde bayram kampanyasına devam ediyor. Satışların hızla ilerlediği ONS İncek'te ilk defa ev sahibi olacaklara ve geleceğe yatırım yapmak isteyenlere sunulan projede, 

ONS İncek bayram kampanyasındaki daire fiyatları;;

  • 1+1 daireler  450 bin TL -  650 bin TL  aralığında,
  • 2+1 daireler  650 bin TL  -  850 bin TL  aralığında,
Ankara'nın cazibe merkezlerinden İncek'te 41, 43 ve 45 katlı üç blok şeklinde yükselen ONS İncek, 39 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Satışların hızla ilerlediği 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı ONS İncek toplam 992 residence daireden oluşuyor. 15 bin m2 peyzaj alanına sahip olan ONS İncek; market, kafe, restoran, kuru temizleme, çiçekçi ve eczane gibi günlük sosyal hayatın ihtiyaçlarına cevap verecek 45 adet ticari dükkan alanının bulunduğu mini AVM ile bölgesindeki tek proje olacak.

Göl ve Orman manzarasına hakim ONS İncek, 7/24 rezidans servis ve hizmetiyle yaşamda kolaylık sağlıyor. ONS İncek'te residence daireler akıllı ev teknolojisiyle ocaktan fırına, çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden aspiratöre kadar tüm beyaz eşyaların dahil olduğu kişiye özel sesli komut sistemiyle beş yıldızlı otel konforunu yaşatıyor.

ONS İncek bayram kampanyası ONS İncek bayram kampanyası