onlife pendik projesi

Onlife’ta daire fiyatları ne kadar?

Konut Projeleri 13.11.2017 10:11

Hak Yapı tarafından İstanbul Pendik’te hayata geçirilen projede daire fiyatları 306 bin lira ile 656 bin lira arasında değişiyor.

Onlife projesi, Hak Yapı tarafından İstanbul'un en karlı yatırım bölgelerinden olan Pendik'te yükseliyor. Aydos Velibaba ve Pendik E-5 aksında hayata geçirilen proje 16 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. 
İstanbul'un oksijen oranı en yüksek bölgesi olan Velibaba'da konumlandırılan proje, konut alıcılarına hem şehir hem de doğa yaşamını bir arada sunan yapısıyla, muhteşem bir yaşam olanağı sunuyor. 

Onlife'ta daire fiyatları 306 bin liradan başlıyor

Projede 2+1 ve 3+1 daireler verilirken, 1+0 ve 1+1 daireler bulunmuyor. 2+1 dairelerin fiyatı 306 bin lira ile 456 bin lira, 3+1 dairelerin fiyatı 447 bin lira ile 656 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcısına sunuluyor.

60 ay sıfır faiz fırsatı!

Onlife projesinde kişiye özel ödeme seçeneklerinin yanı sıra, yüzde 10 peşinat ödeyerek 60 ay sıfır faiz imkanından yararlanılabiliyor.

Sosyal donatı alanları ile dikkat çekiyor

Onlife, her zevke hitap eden modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanarak; projede çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi gibi geniş sosyal donatılara yer veriliyor.