One Tower Diplomatique

One Tower Diplomatique, yüksek kazanç getirecek

Konut Projeleri Emine Pile 28.04.2016
İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, One Tower Diplomatique projesinin yatırımcısına en fazla kazandıran projelerden olduğunu belirtti.
Başkent Ankara'da gayrimenkul sektörüne proje konut anlayışı getiren firmalardan İTO Yatırım'ın ortaklarından Özkan Özçelik, Türkiye'de gayrimenkul yatırımlarının dünyadaki aynı yatırımlara göre çok daha fazla kazandırdığını, ülkemizde en fazla kazanç sağlayan iller arasında Ankara'nın İstanbul'u zorladığını kaydetti.

Yatırımcısının yüzünü güldürüyor

Özkan Özçelik, tüm bunları masaya yatırdıklarında Ankara'da tüm yatırım araçları ve diğer projelerden daha fazla kazandıracak bir proje kurguladıklarını belirterek, şunları söyledi:
“Gayrimenkule yatırımda kayıp olmaz, doğru olanı kazandırır. 3 yıl önce bu düşüncelerle hayata geçirdiğimiz One Tower Diplomatique, 185 metre yüksekliğiyle Başkent'in en yüksek konut kulesi olmakla kalmadı, yatırımcısına en fazla kazandıran projelerden biri de oldu.  İTO Yatırım olarak, birikimini, 48 katlı One Tower Diplomatique projesinde değerlendirenlerin kazanç konusunda yüzü güldürmenin haklı gururunu yaşıyoruz. One Tower Diplomatique'de proje başlangıcında ev alanlar, teslim sürecine girmeye yaklaştığımız bu süreçten kazançlı çıktığı gibi, asıl önümüzdeki günlerde yaşamın başlamasıyla çok daha kazançlı çıkacaklar. Özellikle yatırımcı için, yüksek kira getirisi bulunması projemize olan ilgiyi artırıyor. Bölgedeki diğer örneklerde aylık 2-3 bin dolarlarda seyreden kira getirileri, One Tower Diplomatique'i çok daha cazip kılıyor. Hatta sadece kira getirisi bile bu projeyi tercih edenlerin zorlanmadan ev sahibi olabileceklerini gösteriyor.”

Özçelik, projenin konumu, kaliteli kurgusu ve yeşil bina konseptiyle konut alıcısının oldukça beğenisini kazandığını vurgulayarak, “Bunun yanında, yabancı temsilciliklere de çok yakın olan projemiz, diplomasi personelinin de ilgi gösterdiği bir proje oldu. Yeşil bina kurgusu sayesinde Ankara'nın öncü Leed Gold Sertifikası adayı olan projemizle gelecek nesle güzel bir dünya bırakmak için sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz” dedi.

One Tower Diplomatique ito yatırımi özkan özçelik ankara yatırım