Ondörtüç Pendik / İnsay Yapı

İnsay Yapı firmasının Ondörtüç Pendik projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ondörtüç Pendik

Ondörtüç Pendik’te yıl sonuna özel kampanya!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 16.11.2016
İnsay Yapı tarafından hayata geçirilen Ondörtüç Pendik'te yıl sonu kampanyası başladı.
Pendik'te yeni bir yaşam alanı olarak yükselen Ondörtüç Pendik, İnsay Yapı imzasıyla inşa ediliyor. Ondörtüç Pendik'te yıl sonuna özel bir kampanya düzenlendi. Fima bünyesinde satışların 24 aya kadar vadelendirileceği Ondörtüç Pendik'te liste fiyatları üzerinde yüzde 5 indirim uygulanıyor. Ödemelerini daha uzun süreye yaymak isteyenlere ise banka anlaşmalı 120 ay vade seçeneği sunuluyor

Gayrimenkul sektörünün güçlü aktörlerinden İnsay Yapı, Pendik'te inşa ettiği Ondörtüç Pendik ile herkese ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor. 16 Kasım'dan itibaren yepyeni bir kampanya başlatan Ondörtüç Pendik, yıl sonuna özel fiyatlarla yatırımcısına cazip fırsatlar sunuyor.  

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ond%c3%b6rt%c3%bc%c3%a7+Pendik'>Ondörtüç Pendik</a>

Yıl sonuna özel iki ayrı ödeme seçeneği sunan İnsay Yapı, yatırımcısının kolay ev sahibi olabilmesi için var gücüyle çalışıyor. Liste fiyatından yüzde 5 indirim uygulayan Ondörtüç Pendik, firma bünyesinde satışlarını 24 aya kadar vadelendiriyor. Ödemelerini daha uzun süreye yaymak isteyenlere ise banka anlaşmalı 120 ay vade seçeneği sunuluyor. Üstelik banka kredisi ve peşin satışlarda artı olarak yüzde 10 daha iskonto yapılıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler için ise son tarih 31 Aralık 2016...

9 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen Ondörtüç Pendik, 241 daire ve 23 ticari birimden oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç tip konut seçeneğine sahip olan projede daire büyüklükleri, sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 199 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 266 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 419 bin TL'den başlıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ond%c3%b6rt%c3%bc%c3%a7+Pendik'>Ondörtüç Pendik</a>

Projeye yoğun ilgi 

2018'in sonunda  teslim edilecek olan Ondörtüç Pendik'in, yoğun ilgiyle karşılaştığını bildiren İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, yıl sonuna özel sunulan yüzde 5 indirim uygulamasının kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu söyledi. Çulhalık, ödeme seçenekleriyle yatırımcısının ayrıca işini kolaylaştırdıklarını belirtti.
Pendik'in en parlak bölgesinde inşa edilen Ondörtüç Pendik'in orta gelir grubuna hitap ettiğini ifade eden Çulhalık, “Pendik'in tam merkezinde inşa edilen Ondortüç Pendik, sağlam zeminiyle depreme karşı güven sağlıyor. Yine merkezi bağlantılı yolları, havaalanı, alışveriş alanları ve ana arterlere yakın olması, ayrıca sürekli gelişen ulaşım alt yapısıyla, yatırım değerini benzersiz kılıyor” dedi. 

Yüksek güvenlik

24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı Ondortüç Pendik'te yüksek koruma dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı yaşam konseptiyle inşa edilen Ondortüç Pendik, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanlarıyla tüm rakiplerini geride bırakıyor. Projede ayrıca fitness salonu, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafeterya alanı ve oturma alanları da yer alıyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo imkanı verilen  projede ayrıca mağaza ve restoranlar da olacak. Pendik'in merkezinde yer alan Ondortüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondortüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Ondörtüç Pendik İnsay Yapı