Ondörtüç Pendik / İnsay Yapı

İnsay Yapı firmasının Ondörtüç Pendik projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ondörtüç

Ondörtüç Pendik'te fiyatlar belli oldu!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.09.2016
Pendik'te Adalar manzaralı bir konumda yer alan Ondörtüç'te 1+1 dairelerin fiyatları 246 bin TL'den başlıyor.
Pendik Ondörtüç projesi, Adalar ile karşılıklı yeni bir yaşam vaat ediyor. İnsay Yapı tarafından hayata geçirilen Pendik Ondörtüç'ün mimari tasarımı Piramit Mimarlık imzasını taşıyor. 

10 katlı iki bloktan meydana gelen Pendik Ondörtüç, deniz ulaşımına yakınlığıyla ulaşım ve lokasyonda büyük avantaj sağlarken yatırım değerini benzersiz kılıyor. Arsa alanı 9 bin metrekare olan Ondörtüç Pendik'te 11 ticari birim hizmet verecek. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ond%c3%b6rt%c3%bc%c3%a7'>Ondörtüç</a> Pendik

Sitede 67 metrekareden 179 metrekareye kadar değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3 tip konut seçeneği mevcut. Lüks yaşam konseptiyle yükselen Ondörtüç Pendik'te yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness salonu, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru yanı sıra 24 saat güvenlik hizmeti sıralanıyor. 

Hemen satarken, hem de kiraya verirken yatırımcısına yüksek getiri vaat eden ayrıcalıklarla Ondörtüç Pendik, depreme dayanıklı sağlam zemini, merkeze bağlantılı yolları, AVM'lere ve ana arterlere yakın olmasıyla dikkat çekiyor. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 246 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatları ise 312 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ond%c3%b6rt%c3%bc%c3%a7'>Ondörtüç</a> Pendik

2018 Aralık ayında teslimlerine başlanacak olan Ondörtüç Pendik, hızlı feribota 15 dakika, Pendik metro hattı çıkışının yani başında, Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalanı'na 15 dakika, Kartal Adalet Sarayı'na ise 25 dakika mesafede bulunuyor.

Ondörtüç Ondörtüç Pendik