Sinpaş Altınoran Çankaya / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Sinpaş Altınoran Çankaya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
marina ankara projesi sinpaş

Önce kayak pisti, sonra teleferik, şimdi de marina!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 21.03.2015
Sinpaş Yapı, Ankara Marina projesiyle kente değer katacak. Firma, Altın Oran projesiyle daha önce başkente kayak pisti ve teleferik götürmüştü.
Sinpaş Yapı'nın Ankara'da Altın Oran projesinin yanı başında hayata geçireceği yeni yatırımında detaylar belli olmaya devam ediyor. 2 bin 500 daireden meydana gelmekte olan projede fiyatlar 281 bin lira bandından başlıyor. Firma, daha önce Altın Oran projesiyle birlikte Ankara'ya teleferik ve kar pisti götüreceğini açıklamıştı. Yeni projeyle birlikte kent, marinayla tanışacak.

sinpaş marina towers ankara

İlk etabı 3 kuleden meydana gelen dev proje, TRT Ankara binasının yanı başında yer almakta. Ön talep sürecinin tüm hızıyla devam ettiği Ankara Marina'da Towers bölümünde 900 ev yer almakta. Yüzde 25 veya yüzde 40 peşinat ödeyip kalan bölümün banka kredisiyle tamamlandığı proje, konseptiyle Ankara'ya damga vuracak.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=marina+ankara'>marina ankara</a> sinpaş konutları

Marina ve kumsala sahip olacak olan dev yatırım, şimdiden Ankaralıların göz bebeği oldu. Başkent sakinleri, yeni evlerini Marina'dan alıp deniz özlemini bitirmek istiyor. Yüzde 7 ile yüzde 15 indirim seçeneklerinin bulunduğu Marina Ankara, kentin en değerli akslarından birisi olan Oran'da hayat bulacak.

İçerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, otopark alanları, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, sauna, tenis kortu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, market, restoran ve kafe gibi birçok sosyal donatının bulunacağı Ankara Marina projesinin maket görüntüleri de emlaktasondakika.com farkıyla yayınlanıyor.

Ankara Oran'da emlak fiyatları nereden nereye geldi?

Ankara'nın en değerli akslarından birisi olan Çankaya Oran bölgesi, milyonlarca liralık yatırımların göz bebeği konumunda. Ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 dairenin fiyatı 2003 yılında 180 bin lira seviyelerindeyken 2014 sonu itibariyle bu rakam 260 bin lira bandına ulaştı. Ayrıca yine 2014 sonu itibariyle Oran'da, aynı tipte konutların ortalama kira bedeli ilk kez 1000 lira sınırını aştı. Bu değişim, bölgedeki konut amortisman süresini geri çekiyor.

 

marina ankara marina ankara fiyat listesi marina ankara fiyatlar sinpaş ankara projeleri