Önay Life Residence / ÖNTU

ÖNTU firmasının Önay Life Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Önay Life Residence

Önay Life Residence'tan daha fazla hayat sözü!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 23.04.2016
Esenyurt'ta hayata geçirilen Önay Life Residence, müşterilerine "Daha fazla hayat" sözü veriyor
"Daha fazla aramanıza gerek yok! Daha fazla hayat buradayken, neden başka bir yerde olasınız ki..." sloganıyla hayata geçirilen Önay Life Residence, Önay Grup ve Tuna Ev Ofis ortaklığıyla kurulan ÖNTU tarafından inşa ediliyor. 

Her biri balkonlu 1+1'den 3+1'e değişen daireleri, home ofisler, evinizde 5 yıldızlı otel konforu, Türk hamamı, saunası, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, teras bahçeleri, çocuk parkı ve kreşi, 3 katlı otoparkı, kafe-restoranı, mağazaları ve daha bir çok sosyal ayrıcalığıyla Önay Life Residence, Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. 

7 bin metrekare arsa üzerine kurulan Önay Life Residence 442 konutluk bir proje. Önay Garden Residence projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer alıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=%c3%b6nay+life+residence'>önay life residence</a>

Önay Grup daha önce Önay Garden Residence ve Esenbahçe Konutları'nı, Tuna Ev - Ofis ise daha önce Tuna Boyu Evleri, Tuna Demir Sitesi, Bahçelievler Blokları, Tuna Blokları'nı hayata geçirmişti.

Önay Life Residence'ta fiyatlar 183 bin TL'den başlıyor

Önay Life Residence'ta 1+1 dairelerin fiyatları 183 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatları 360 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 357 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

23 ticari birimin hizmet vereceği site, 2 bodrum + zemin + 25 katlı bloktan meydana geliyor. Projede 1+1'ler 63 metrekare ile 70 metrekare, 2+1'ler 117 metrekare ile 151 metrekare, 3+1'ler ise 123 metrekare ile 126 metrekare arasında değişen alanlara sahip.

önay life residence önay life residence lansman öntu istanbul esenyurt emlak önay grup ömer bulut