Önay Life Residence / ÖNTU

ÖNTU firmasının Önay Life Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Önay Life Residence

Önay Life Residence projesinin fiyat listesi!

Konut Projeleri Eda Yalçın 24.07.2017
ÖNTU İnşaat tarafından hayata geçirilen Önay Life Residence projesi 442 daire ve 23 ticari üniteden meydana geliyor.
ÖNTU İnşaat tarafından hayata geçirilen Önay Life Residence projesi 7 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. L şeklinde tasarlanan tek blokta 442 daire ve 23 ticari üniteden meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire alternatifleri bulunan projenin daire büyüklükleri 63 ile 151 metrekare arasında değişiyor. 

Önay Life fiyat listesi

Daire Tipi  Fiyat Aralığı
1+1 280 bin lira ile 320 bin TL
2+1 600 bin lira ile 750 bin TL
3+1 650 bin lira ile 850 bin TL
Ödeme planı

Projede , yüzde 35 peşinatla 18 ay vade yapılıyor. 

Sosyal alanlarıyla ön planda

Esenyurt'ta yükselen Önay Life Residence projesi alıcıların isteği üzerine daireleri birleştirerek daha büyük yaşam alanları sunuyor. Projede çocuklu aileler için kreş, sauna, fitness merkezi gibi birçok sosyal alanı barındırıyor. Rezidans projesi olduğu için daireler home ofis olarak kiraya verilebilecek. Proje tamamlandığında yatırımcısına ise en az 1.000 TL kira getirmesi bekleniyor. Konum itibariyle de dikkat çeken proje metrobüse 15 dakika mesafede yer alıyor. Çevresindeki alışveriş merkezleri, hastane, okul gibi önemli yerler, Bakırköy- Beylükdüzü / Esenyurt metro hattına yakınlığı ile öne çıkıyor. 

 

önay life residence öntu inşaat