Onaltıdokuz İstanbul / Astay Gayrimenkul

Astay Gayrimenkul firmasının Onaltıdokuz İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
onalti-dokuz-istanbul

Onaltı Dokuz İstanbul’da büyük fırsat!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 02.08.2016
Astay'ın Zeytinburnu'nda inşa ettiği Onaltı Dokuz İstanbul projesi, GYODER kampanyası dahilinde son konut satışlarına devam ediyor.
GYODER tarafından hazırlanan tarihi konut kampanyasına Onaldı Dokuz projesi de daihl oldu. Zeytinburnu'nda Astay Gayrimenkul tarafından inşa edilen proje 3 blok şeklinde tasarlandı. Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu Onaltı Dokuz'da ev almak isteyenler yüzde 20 peşinat ödeyip kalan bölümü 120 ayda yüzde 0,7 faizle kapatabilecek.

Onaltı Dokuz İstanbul kampanyasının tüm detayları için tıklayın!

1+1 dairlerin 600 bin dolardan, 2+1 dairelerin 800 bin dolardan başladığı projede 246 metrekarelik 4+1'ler 1 milyon 900 bin dolardan start alıyor. Satıştaki 338 metrekarelik 5,5+1 konutların fiyatı ise 3 milyon dolar.

Yüzde 95'i satılan Onaltı Dokuz İstanbul projesi konum olarak Avrasya Tüneli'nin hemen yanında yer alıyor. Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla da öne çıkan projede tüm sosyal olanaklar bir arada sunuluyor.

astay onaltı dokuz gyoder kampanyası