birleşik gayrimenkul yönetim kurulu üyesi ömer derbazlar

Ömer Derbazlar’dan ihtiyati tedbir açıklaması!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 10.09.2015
Park Residences Cadde projesine konulan ihtiyati tedbir kararı kalktı.
Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Derbazlar, Park Residences Cadde projesindeki 341 konutun tapusuna konulan ihtiyati tedbir kararıyla ilgili bir bildiri yayınladı. Cityscape Dubai 2015 Fuarı'nda ilk kez emlaktasondakika.com'a kararın kaldırıldığı açıklayan Derbazlar, bugünde konunun detaylarını aktardı.

Park Residences Cadde'de ihtiyati tedbir kalktı! İşte mahkeme kararı!

İşte Derbazlar'ın açıklaması…

24. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından İstanbul ili  Kadıköy ilçesi Tuğlacıbaşı Mahallesi Hatboyu Sokağı'nda bulunan 151 Pafta, 161 Parsel sayılı taşınmaz üzerinde Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş'ye ait bulunan bağımsız bölümler için 1 Eylül 2015 tarihinde ihtiyati tedbir kararı alınmıştı.

İtirazımız üzerine ekte belgesi görüldüğü gibi,  söz konusu ihtiyati tedbir kararı tarafımızdan yapılan itiraz neticesinde 08.09.2015 tarihinde mahkeme tarafından kaldırılmıştır.

İlgili  şirketin,  ‘'satış yapamazlar'' açıklamaları da yüce yargının aldığı bu karar doğrultusunda geçerliliğini yitirmiş, ihtiyati tedbir isteminin reddine karar verilmiştir.

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş projenin yüzde 60 sahibidir. Pazarlama stratejisi gereği olarak daha önceden belirlediği üzere Park Residences Cadde ismi ile satışlarına devam edecektir.

Park Residences Cadde'de avantajlı fiyatlarla lansman satışları, Ekim ayı içerisinde başlayacaktır.Tapu teslimlerimiz, satışın sonuçlanmasıyla birlikte alıcıya yapılmaktadır. Alım satımını gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm taşınmazlarımızda;  hukukiolarak hiçbir sorun yoktur.

Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi öncelikle amacımızdır.

emrullah turanlı

 

 

 

birleşik gayrimenkul park residences cadde ömer derbazlar four winds park residences park residences ihtiyati tedbir