Olimpa Park Plus / Fuzul Grup

Fuzul Grup firmasının Olimpa Park Plus projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Olimpa Park Plus

Olimpa Park Plus'ta yaşam başladı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 01.04.2016
Konutların hemen teslim edildiği ve yaşamın başladığı Olimpa Park Plus projesinde satışlar sürüyor.
Başakşehir'in gözde projesi Olimpa Park Plus; Fuzul Kent, Neriva, Ariva, Evila gibi büyük projelerle Başakşehir'in ünlü mimarlarından olan Fuzul Yapı güvencesiyle tamamlandı. Olimpa Park Plus'ta kişiye özel ödeme seçenekleri ve uygun fiyat avantajıyla karlı bir yatırım imkanı sunarken, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness, eşsiz peyzaj ve AVM ile sağladığı sosyal olanaklarla mutlu bir yaşamın kapılarını açıyor. 

olimpa park plus

Standartların yükseldiği, tüm ihtiyaçlarınızın yanı başınızda olduğu, sosyal imkanlarıyla kendi içinde bir dünya sunan; dünya markaları, sinema salonları ve çocuk oyun alanlarına sahip Olimpa AVM'nin karşısında, ilk ve orta eğitim kurumlarının yakınında, cadde mağazaları ve çocuk parkıyla iç içe özel tasarlanan bahçe duvarlarıyla şık ve güvenli, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness center, sauna ve kafeterya gibi sosyal olanaklara sahip olan Olimpa Park Plus'ta hemen yaşamaya başlayabilirsiniz. 

Olimpa Park Plus Başakşehir projesinde 60 ay sıfır faiz

60 aya kadar sıfır faizli ödeme imkanı veren Olimpa Park Plus'ta 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri mevcut. 25 bin metrekare arsa alanına sahip olan projede, 124 konut bulunuyor. 

Olimpa Park Plus projesinde 3 oda 1 salon evler 685 bin TL ile 795 bin TL, 4 oda 1 salon evler ise 980 bin TL ile 1 milyon 150 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Sitede 3+1'ler 102-106 metrekare, 4+1'ler 149-150 metrekare şeklinde tasarlandı.

Olimpa Park Plus Fuzul Kent Neriva Ariva Evila