Olimpa Park Plus / Fuzul Grup

Fuzul Grup firmasının Olimpa Park Plus projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ollimpa Park Plus

Olimpa Park Plus’ta 36 ay 0 faiz fırsatı

Konut Projeleri Emine Pile 07.01.2016
Fuzul Yapı tarafından Başakşehir’in merkezinde hayata geçirilen Olimpa Park Plus projesi kişiye özel ödeme ayrıcalıklar sunuyor.
Konut sahiplerine sunduğu yüksek standartlı yaşam imkanları ile öne çıkan Olimpa Park Plus'ta, kalan son daireler için avantajlı ödeme fırsatları devam ediyor. Özellikle ailelerin tercih ettiği, hemen teslim 3+1 ve 4+1 geniş dairelerin ödeme koşulları her bütçeye göre planlanabiliyor. Olimpa Park Plus'ta yeni bir yaşamın kapıları yüzde 30 peşinat, 36 ay boyunca 0 faiz ve 120 aya kadar uygun vade seçenekleri ile açılıyor.

Olimpa Park Plus'ın ayrıcalıklı alanları arasında bulunan Türk Hamamı...

Şehir Hastanesi, Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı gibi mega projelerin odağında ve Başakşehir'in merkezinde yer alan Olimpa Park Plus sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Olimpa AVM'nin karşısında, ilk ve orta öğretim kurumlarına yürüme mesafesinde bulunan Olimpa Park Plus özel peyzajlı bahçe duvarları ile güvenliği üst düzeyde tutuyor. Proje içinde ayrıca kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, fitness center, sauna ve kafeterya da bulunuyor. 

 

Ollimpa Park Plus avantajlı ödeme fırsatları Şehir Hastanesi 0 faizle ev fuzul yapı