Olaverde Luxury Residence Gündoğan / Kane İnşaat

Kane İnşaat firmasının Olaverde Luxury Residence Gündoğan projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Olaverde Luxury Residence Gündoğan

Olaverde Luxury Residence Gündoğan projesinin fiyat listesi

Konut Projeleri Eda Yalçın 06.07.2017
Olaverde Luxury Residence Gündoğan projesinin daire ve villa fiyatları 800 bin dolar'dan başlıyor.
Olaverde Luxury Residence Gündoğan, 7 dönümlük fazla bir arsa üzerinde yükseliyor. İç Bahçeli İkiz Villa, İkiz Villa ve Flat Residence olmak üzere 3 ayrı konseptte ev bulunuyor. 27 evden oluşan projede modern mimari anlayışıyla tasarlanıyor. 4+1 ve 5+1 olmak üzere 200 ile 300 metrekare arasında değişiyor. Villa ve dairelerin fiyatı 800 bin dolar'dan başlayıp 2 milyon 500 bin dolar'a kadar yükseliyor.

Bodrum'un en gözde bölgesinden biri olan Gündoğan'da yükselen Olaverde Luxury Residence Gündoğan projesi denize sıfır şekilde konumlanıyor.  Olaverde Luxury Residence Gündoğan projesi bulunduğu koyun en temiz bölgesinde yer alıyor. Gündoğan merkezinin cazibe noktasına yakın, fakat kalabalıktan uzak sakin bir noktada oluşuyla dikkat çekiyor. Tasarlanan evlerde manzarasını engellemeyecek şekilde konumlanıyor. Önemli tasarımıyla her evden asansörle sahile inilebilmesi böylelikle ev sahipleri kendi bahçelerinden asansöre binerek deniz kıyısına ulaşabiliyor.

olaverde luxury residence gündoğan olaverde luxury residence gündoğan fiyat