Olaverde Luxury Residence Gündoğan / Kane İnşaat

Kane İnşaat firmasının Olaverde Luxury Residence Gündoğan projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ola

Olaverde ile Bodrum’da denize sıfır yaşam sizi bekliyor

Konut Projeleri Cansu Yılmaz 06.07.2017
Bodrum’un en güzel mevkisi Gündoğan’da hayata geçirilen Olaverde Luxury, gerçek denize sıfır konumu ile sizi hayallerinize kavuşturuyor.
Bodrum'da nadir bulunan b kumsala sahip olan Olaverde sunduğu birçok imkan ile de Gündoğan'ın en gözde projesi olarak kabul ediliyor. Gerçek denize sıfır konumu ile dikkat çeken Olaverde  günün her anı sakin denizi ile mükemmel bir yaşam deneyimi vaat ediyor.

Gündoğan koyunun rüzgar ve dalgayı en az alan yerinde konumlanan Olaverde Luxury Residence Gündoğan, bulunduğu koyun da en temiz noktasında yer alıyor. Gündoğan merkezinin cazibe noktasına yakın, fakat kalabalıktan uzak sakin bir noktada oluşuyla da dikkat çekiyor. Mükemmel konumu sayesinde özellikle tekne severler için de çok avantajlı; tekneler Olaverde'de alargada kolaylıkla kalabiliyor.

Muhteşem sabah ve ay manzarası

Gündoğan'ın Doğu yönüne bakan konumu ile günün en keyifli saatlerinde sabah güneşi adeta sizin için doğuyor. Gündüz muhteşem manzarasının yanı sıra, geceleri de mükemmel ay manzarasıyla etkileyici güzellikte bir konuma sahip.

Yeşille mavinin mükemmellikle buluştuğu evler

Olaverde Luxury Residence Gündoğan, 7 dönümden fazla bir arsa üzerinde, 27 evden oluşan ve her eve ait özel bahçesi bulunan ve adını bu özelliğinden alan yeşil bir proje… Olaverde Luxury Residence Gündoğan'da İç Bahçeli İkiz Villa, İkiz Villa ve Flat Residence olmak üzere 3 ayrı konseptte ev bulunuyor. Mimar Sinan İzgi, İç Mim. Nazım Önengüt, Peyzaj Mim. Nazan Örücü, Mim. Ali H. Pekdemir'in aralarında bulunduğu mimari ekip tarafından tasarlanan projede evler birbirlerinin manzarasını engelleyemeyecek şekilde konumlanıyor, böylece her evden yeşillikler içerisinden sonsuz maviye ulaşılabiliyor… Diğer bir önemli tasarım özelliği her evden asansörle sahile inilebilmesi… Fonksiyonel ve modern bir mimari anlayışla tasarlanan projede 4+1 ve 5+1 olmak üzere 200 ile 300 m2 arasında değişen evler oldukça ferah. Dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan taş, mermer ve ahşap karışımı şık bir görünüm katıyor. 

Olaverde Luxury Residence Gündoğan kapalı garajı, muhteşem manzarada leziz yemeklerle buluşacağınız denize sıfır restoranı, güvenliği ve standart residence hizmetleri ile de farklılaşıyor.

 

olaverde bodrum olaverde luxury