Elysium Apartments Lale / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Elysium Apartments Lale projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elysium Art Şişli

Ofton İnşaat, yatırımı sanatla harmanlıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 26.04.2015
İstanbul’un merkezi noktası Şişli bölgesinde hayata geçirilen Elysium Art Şişli, 26 katlı tek blokta 214 daire ve 7 ticari üniteden meydana geliyor.
Ofton İnşaat tarafından turistlerin ve yabancı yatırımcıların en sık ziyaret ettiği bölgelerden Şişli Bomonti'de inşa edilen proje 2 bin 790 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

12. kattan itibaren 360 derece İstanbul ve tarihi yarımada manzarasına sahip bulunan Elysium Şişli, yatırımla sanatı tek bir noktada buluşturan konsepti ile dikkat çekiyor. Art konsept çerçevesinde sanatı sadece müze ve galeri ortamlarından günlük hayatın rutini içine sokan Ofton İnşaat benzersiz özellikler sunuyor. 

İster 1+1 ister 2+1… 

Tamamı 1+1 dairelerden oluşan İstanbul'un sanatla iç içe projesi Elysium Art Şişli'de modüler sistemle daha büyük daireler de elde edilebiliyor. Yani 1+1'ler birleştirilerek, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 daire yapılabiliyor.

Metroya 5 dakika, Nişantaşı'na ise 10 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan projenin teslimlerine ise Eylül 2016'da başlanması bekleniyor. 

Elysium Art Şişli