Ofton Beyoğlu / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Ofton Beyoğlu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Suzan Arar, Elysium Art Şişli

Ofton İnşaat, yabancılar için Elysium Art Şişli’yi geliştirdi

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 24.07.2015
Bomonti'nin gelecek kurgusu, Elysium Art Şişli'de Ofton İnşaat'a ilham kaynağı oldu.
Şişli ve Bomonti'nin kongre merkezi olarak belirlenerek lüks otellerin konuşlanması Ofton İnşaat'ın geliştirdiği yeni projesi Elysium Art Şişli'ye ilham kaynağı oldu. Bomonti'de geliştirilen proje, 1+1 rezidanslardan oluşuyor.

Şehrin merkezinde, beklentisi yüksek

Elysium Art Şişli'yi geliştirirken şehir hayatını seven aileleri de göz ardı etmediklerini belirterek sözlerine başlayan Elysium Art Şişli'yi Satış ve Pazarlama Müdürü Suzan Arar, projenin esnek ve gelecek vaat eden bir konseptte kurgulandığını söyledi. Kongre ve konferans turizmine ek olarak bölgenin güçlü bir tekstil vizyonu olduğunu belirten Arar, “Çevreye ayrıca A plus ofisler inşa edildi. Dünyanın oturmak isteyeceği bir yer oluyor ve çekim gittikçe artacak. Yüksek katlı binalara izin verilmiş olmasına ek olarak bölgedeki kültürel yapıyı zedelemeden kentsel dönüşüm projeleri gerçekleştiriliyor.  Kültür mozaiği var, sevilen bir yer” şeklinde konuştu.

Projede aileleri unutmadıklarını, bunun için esnek kurgulandıklarını söyleyen Arar, “Her katta 1+1'lerden oluşan 8 ünite yer alacak. Birleştirildiğinde daha geniş yaşamlara hitap edilebilecek. Ayrıca ailelerin sosyalleşme ve spor yapma ihtiyacı da unutulmadı. Her türlü sosyal ve sportif alanlar yer alacak” dedi.

Yabancı hareketliliği yüksek

Bomonti'deki Elysium Art Şişli'nin hareketli yabancı trafiğine, beyaz yakalılara, kongre turizmi yatırımcılarına ve yılların birikimini bir projede değerlendirmek isteyenleri unutmadığını söyleyen Arar, “Yatırımcılar yıllarca para biriktiriyor ve kredi ödüyor. Bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorlar. Daha önceki en küçük Ofton İnşaat projeleri aylık 3 bin 500 lira getiriyor.  Elysium Art Şişli'de bu rakam 4 bin liraları geçer” dedi.

Hüseyin Belibağlı/emlaktasondakika.com

Ofton İnşaat Elysium Art Şişli Suzan Arar