Ofton Beyoğlu / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Ofton Beyoğlu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
elysium-soul-beyoglu-dolapdere-fiyatlari

Ofton Elysium Soul Beyoğlu Dolapdere fiyatları!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 12.12.2016
Ofton'un Eylül 2017'de teslim edeceği Beyoğlu Dolapdere'deki Elysium Soul projesinde daire fiyatları 580 bin liradan başlıyor.
Ofton İnşaat'ın Beyoğlu Dolapdere bölgesinde hayata geçirmekte olduğu Elysium Soul projesinde fiyat listesi 580 bin liradan başlıyor. 36 ay sıfır faizli ödeme seçeneğiyle konut alıcılarına önemli bir fırsat sunulan projede 90 milyon liralık yatırımla yükseliyor.

Teslim tarihi Eylül 2017

Toplam ciro hedefi 250 milyon lira olan Elysium Soul Beyoğlu projesinde teslim tarihi Eylül 2017 olarak belirlendi. İçerisinde 1+0, 1+1 ve 2+1 konutların bulunduğu proje 6 bin 610 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

Yüzde 50 prim yapacak

Yüzde 30 ile yüzde 50 arasında prim yapması öngörülen Elysium Soul projesinde 1000 metrekarelik 4 dükkan yer almakta. İki blokta 225 bağımsız birimden oluşmakta olan Elysium Soul Beyoğlu projesinde konutların büyüklüğü 50 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor.

Sosyal donatıları öne çıkıyor

Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanan Elysium Soul Beyoğlu projesi kapsamında yüzme havuzu, fitness center, sauna, otopark, güvenlik gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

ofton elysium soul fiyatları elysium soul beyoğlu fiyat listesi elysium sul dolapdere fiyat